Parkieten Land.NL
Papegaaien Forum => Al het overige! => Topic gestart door: roodrunner op december 11, 2005, 15:30:42 pm
-
>:D Kom ik bij een paar kennisen gezellig op de koffie en ja hoor daar begon het.O jeanet ik vindt papegaaien zo mooi en leuk.ik frondste mijn wenkbrouwen en zeg weet waar je aan begint.Een papegaai wordt oud kan gillen nou noem maar op ik bleef praten.Maar ze waren er sterk voor om er een te nemen.(JA WAT MOET JE DAN) zeggen ze er komt zo iemand blijf je nog even.Mijn nieuwschierigheid gewekt ja van wie niet.De deurbel komt er daar een kerel binnen.of hij zo uit de klei was getrokken doos onder zijn armen .ik begon al inwendig o nee o nee Maar ja hoor in de doos zaten 4 bbtjes te rillen en erg jong.hij pakte met zijn grote handen een kleintje en zei voor 400 mag je deze hebben de andere kosten meer.ik keek in de doos.en liep rood aan.En ik kon mijn mond niet houden hij zei dat ze nog maar een maal pap moesten .Nou ik kon zien dat daar geen moer van klopte en ben hem in de haren gevlogen verbaal allereerst een handdoek erin gedaan en een kruik.Ja een tijdelijke oplossing maar wat moet je anders ik heb mijn kennisen uit hun bolle kop kunnen praten om er een te nemen.Maar dat dit tegenwoordig kan even bellen en ze komen aan je deur kotsmisselijk werd ik ervan.ik kon niet veel meer doen.wel heb ik zijn kenteken opgenomen en via google opgezocht ja hoor uit braband adres alles had ik.heb er een flinke melding van gemaakt bij de a i d of ze deze handelaar na wilde trekken en of dit mag ze gaan er achter aan heb een brief gehad van de melding met nr kan dus bellen hoe het ervoor staat.MIJN VRAAG KEN IEMAND DEZE MANIER VAN PAPEGAAIENHANDEL.ik had er nog nooit van gehoord en mijn kennissen hebben geen gaai maar maken bij mij de hokken schoon maken speelgoed en zijn zo ook tevree maar dat was me schrikken hoop het nooit meer mee te maken.Diep treurig :cry:
-
walgelijk zijn dit soort praktijken, maar zo gebeurt het ook met pups en kittens
Groetjes
Boudewijn
-
Wat een walgelijk iets het lijkt wel een postorde bedrijf , >:D :angry: daar moet toch zeker wel wat aan te doen zijn ?ach die arme beesjes :cry:
ann
-
dit soort mensen moeten ze opsluiten.
echt !!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
-
Hai,
ik weet dat ene Martin uit Steenwijk op deze manier werkt,haalt en brengt vogels niemand weet waar de beste man woont, ennuh zijn vogels zijn idd BAD NEWS.
Een waarschuwing is idd op zijn plaats aan de andere kant is het in principe niet verboden wat hij doet.
Het zijn weer de mensen die voor een dubbeltje op de 1ste rang willen zitten, die met deze man in zee gaan.
Mensen koop in hemelsnaam bij een kweker die verantwoord bezig is , waar je ook mag komen kijken en die je de nadelen en voordelen van het houden van de vogels waar het omgaat uitgebreid vertelt,
mvg Frank
-
Voor een dubbeltje op de eerste rang? Ik vind het nog al een prijs voor een BB'tje!
-
Voor een dubbeltje op de eerste rang? Ik vind het nog al een prijs voor een BB'tje!
Klopt , maar ik geloof ook niet dat het verhaal precies zo in elkaar steekt,
mvg Frank
-
er staat inderdaat heel vaak een martin uit steen wijk op m.p maar kijk ook uit voorde heer Goelab uit zwolle die zie ik ook regelmatig op mp meestal stuur ik de verkoper eemn mail om ze voor hem te waarschuwwen dit is die verkeerde kweker waar lora van daan kwam en ik al een de dierenbescherming voor gebeld heb , jammer genoeg kan dit heer schap gewoon door gaan , maar waar ik hem kan dwars bomen daar zal ik het doen de vogels zitten bij hem in een schuur zonder dag licht zijn zeer smerig lora zat daar vorig jaar in een kleine kooi gewoon buiten (begin december) het vroor en ze had geen bescutting het is ook niett gek dat ze binnen de kortste keren in de klineik op de uit hof in utecht was
wel vind ik het altijd jammer als je zo iemand door geeft aan de dieren bescherming je er nooit meer wat van hoor
gr ann
-
Triest hoor om dit te horen pfffffffff met vogels langst de deur, nog even en dan hebben we een tupperware party met vogels .......schandaldig.
Waar gaat dit heen !!! :angry: >:D
Groetjes Rika
-
pfffff ik wordt gewoon ziek als ik dit soort dingen hoor,en dat allemaal voor dat kut geld (sorry) >:D
gr anja
-
Sorry hoor maar als ik dit goed lees heeft uw kennis deze man laten komen.Hadden ze er dan zelf geen behoefte aan om eens te gaan kijken!!!
Let wel het zijn absoluut niet mijn practijken,maar hieruit blijkt in mijn ogen dat de aanschaffer van een papegaai in heel veel gevallen impulsief een gaaitje wil hebben.Ik vind het echt ook ongelovelijk dat die mensen niet eens de moeite nemen om te gaan kijken onder wat voor een omstandigheden deze fokker bezig is.
Ik ken het hele verhaal niet maar als ik dit zo lees is dat wel weer een vraag die mij bezighoud.
Rob
-
Ja, jouw kennissen is veel te verwijten, Jeanette... :(
Waarschijnlijk gaat het met heel veel mensen zo.. Impulsief en w
-
Zoals Boudewijn al zei, dit gebeurt al heel lang bij honden en katten op deze manier en dat werkt dus! En handelaren zullen altijd alles uit de kast halen om te verkopen en aangezien dit werkt, zullen we in de toekomst nog vaak dit soort verhalen gaan tegenkomen. In deze maatschappij worden mensen steeds gemakkelijker en laten ze zelfs de huisdieren bezorgen! Je hoort op een schoolplein (tussen de ouders) ook weleens de opmerking: wat maakt het nou uit waar het vandaan komt, het gaat er toch om hoe ze het krijgen? Ja, gemak dient de mens! En dat niet altijd op de juiste manier helaas.
Maar 400,-- voor een BB, bij Ranzijn te Zaandam zit al een poosje een volwassen BBtje (die er prachtig en lief uitziet, die ook handtam is en daar vragen ze ook maar liefst 395,-- euro voor!
-
jeetje zeg wat een klootzak zeg om zo met die kleine wurmen alngs de deur te gaan, afleveren aan huis pffffffff moet niet gekker worden, en dan die prijs :o die vent spoort echt niet :angry:
maar je ziet maar hoeveel mensen daar intrappen, want als jij daar niet was geweest hadden ze het waarschijnlijk wel gedaan :cry:
-
hoi ja inderdaad staat hij vaak mp die martin ik heb er zelf ook heel veel van gehoord en mijn broer woond in steenwijk en heeft al eens na gevraagt waar dat persoon moet wonen er zijn mensen genoeg die hem kennen maar ze zeggen er bij dat hij niet zelf in steekwijk woond dat is een adres van zijn zo genaamde goede vriend waar hij dit handeltje samen mee heeft en dan doet er ook nog een brood vokker mee zeggen ze ergens uit friesland .dus mensen koop echt niets daar hoor .
-
Martin uit Steenwijk....daar heb ik dus met mn domme kop Tommy gekocht. :-[
Hij klonk toen heel aardig en was dat ook ::) Ik heb er ook totaal geen spijt van!!!!, maar Martin is bij mij vreselijk ver omlaag gevallen door een aantal verhalen na de tijd en door de dingen die ik over hem ontdekte :angry:
Overigens heb ik Tommy bij hun thuis opgehaald...een dorpje ergens bij Giethoorn. Ik denk dat ik er zo naar toe zou rijden, maar ik kan niet meer op de naam van dat gehucht komen :CENS Misschien heb ik t papiertje met t adres nog voor de liefhebber...ik ben namelijk nogal bewaargek als t om spullen van mn vogels gaat :)
Hij haalt trouwens ook vogels bij mensen op onder valse voorwendselen en verkoopt ze dan weer...maar die vorige baas denkt dan dat hij hem zelf in huis wil :angry: :cry:
-
Hai,
kijk dan ook uit als er in een advertentie staat""wegens beeindiging van mijn hobby,verkoop ik......."" .Dit is meestal de bewuste Martin,ennuh hij heeft heel andere hobby's dan papegaaien.
Hij is een doodgewone handelaar/boef die met Dennis kan concureren,
mvg Frank
-
Maar 400,-- voor een BB, bij Ranzijn te Zaandam zit al een poosje een volwassen BBtje (die er prachtig en lief uitziet, die ook handtam is en daar vragen ze ook maar liefst 395,-- euro voor!
Ik heb deze bewuste BB ook zien zitten, en heb een gesprekje aangekoopt met een medewerkster die hem verzorgd. Boris of zo heet dat BB-tje.
Hij moet voor handtam doorgaan en zo zij dat ook zelf, maar vertelde even later dat we niet te dicht in zijn buurt moesten komen want hij bijt nogal. Hij had haar ook al meerdere malen flink gebten.
Volgens mij koste hij 295 euro, maar misschien had ik mijn goeie bril niet op :)
En daarbij, als ik hem vergelijk met mijn eigen Tatoo (bb-tje) vind ik hem nou niet zo heel goed in de veren zitten........ ???
-
Volgens mij koste hij 295 euro, maar misschien had ik mijn goeie bril niet op :)
Oeps, ik heb maar 1 bril, zal ik niet goed gekeken hebben?
Maar ik blijf het een smak geld vinden. Keek hij ook zo ondeugend naar jou met van die kirgeluidjes? (waarschijnlijk vond ik m daarom zo mooi :-[)
-
Oeps, ik heb maar 1 bril, zal ik niet goed gekeken hebben?
Maar ik blijf het een smak geld vinden. Keek hij ook zo ondeugend naar jou met van die kirgeluidjes? (waarschijnlijk vond ik m daarom zo mooi :-[)
Ja, eerlijk is eerlijk, het is een snoeppie. Alleen erg jammer dat ie daar zit. Over het algemeen zien de vogels er niet super uit, veel kaalgeplukte vogels, in sommige kooien zit zelfs bloed op de achterwand, van die uitgelopen spetters. Volgens mij was dat zelfs de kooi van 2 andere bonte boeren die niet tam zijn en voor 250 euro de deur uit moeten.... :cry:
-
en er staat ook vaak iemand op met buitenland moet je zo`n mensen vertrouwen ? ik denk van niet ik zou dat niet doen het is ook altijd een dezelfde persoon en als je dan een mail stuurt kun je ze in friesland komen bekijken ze zetten ook veel advertenties onder andere namen neer de familie is ook lang op tv geweest maar denken jullie dat hun gezonde goede vogels hebben ????
-
de familie is ook lang op tv geweest
Wie, de Tokkies?
-
;D ;D ;D ;D
-
Nou je dat zegt... Daphne, wat was dat ook alweer met die lui van die dierenambulance, dat was toch ook iets met Tokkies? ???
-
ja dat klopt hun ja die staan ook gigantisch veel op mp met grijze roodstaart ze staan er met andere namen en als je een mail stuurd en een bericht terug krijgt is de afzender hanna tokkie
-
kijk nu maar eens op mp onder eergister zoekopdracht grijzeroodstaart dat bedoel ik en vaak is het dan de familie ik zeg niet dat dat nu zo is maar vaak wel
-
Nou je dat zegt... Daphne, wat was dat ook alweer met die lui van die dierenambulance, dat was toch ook iets met Tokkies? ???
Dat zijn die lui inderdaad >:D En ze bieden overal op...zetten zielige advertenties dat hun eigen dood is gegaan en ze gratis een nieuwe zoeken etc etc... Ze werken bij de dierenambulance en adverteren op marktplaats vaak onder namen van mensen van t dierenambulance forum...hoe orgineel ::)
Ze vragen verder...gratis konijnenhokken, gratis agendas, gratis !nieuwe! kleren en !nieuwe! geschenken :o ;D Deze mensen zijn ziek!!!! >:D Hahaaa maar ik weet inmiddels heel veel van ze, hou ze al een hele poos in de gaten, bied over hun heen, heb waarschuwingen geplaatst (die dan dus wel verwijderd worden) en ik loop nog steeds met t plan er eens langs te gaan >:D :-[ tsja, ze werden een beetje een obsessie, maar ik was ook heeeeel boos :-[
Ze zijn hier ook even op t forum geweest, maar waren rap vertrokken toen ik vroeg naar de amazone die ik van hun wilde kopen...maar die ze een half uur voor ik langs zou kmen aan een ander verkochten en dat via mail lieten weten. Ze liegen over ringen ziektes etc etc Bedankt nog voor je reacties in dat topic Frank!! :-*
Trouwens...dat deze lui bij de dierenambulance werken is ook absurd, maar ja, dat mag iedereen doen ::) Ik zag namelijk dat ze bv een jonge meeuw hadden gevonden die nog niet zelf at. Ze hadden wel iemand gebeld om raad, maar die was er niet...toen hebben ze de hele dag verder niks gedaan, waardoor de meeuw dood ging van de honger en zij " heel verdrietig" waren ::)...SUKKELS!!! >:D >:D
pffff rustig adem halen Daphne.... :)
-
Hai Daphne,
Ze zijn hier ook even op t forum geweest, maar waren rap vertrokken toen ik vroeg naar de amazone die ik van hun wilde kopen...maar die ze een half uur voor ik langs zou kmen aan een ander verkochten en dat via mail lieten weten. Ze liegen over ringen ziektes etc etc Bedankt nog voor je reacties in dat topic Frank!!
ging dat niet om reakties die erg snel door het beheer hier verwijderd waren ??
Is dus nog een argument om niet te snel in te grijpen, zo krijg je de rotte appels wel weg,
mvg Frank
-
Ja klopt ;) Maar ja, ik begrijp ook wel weer dat t voor anderen die t verhaal over die amazone niet hadden gevlgd een beetje gek was. En dat ze niet helemaal kunnen inschatten wie er nou gelijk had enzo...voior t zelfde was ik een gek geweest die maar wat riep ;D Gelukkig hadden we nog wel even de kans te reageren en door te vragen Frank en dat heeft mij echt wel een iets voldaner gevoel gegeven :-*
-
Hoi Daphne,
En dat ze niet helemaal kunnen inschatten wie er nou gelijk had
bij twijfel heeft Wickingh altijd gelijk, zou een waardevolle toevoeging op de forumregels zijn ::) ,
m ::) g Frank
-
;D ;D ;D
-
Heeft Wicking geen gelijk, dan treed automatisch regel 1 in werking.
:P :cool:
-
Ja, dat weet ik nog wel, ik heb Daphne toen nog gepb't dat ze helemaal gelijk had.. Degene die toen verwijderd heeft, wist niet hoe het zat! Heb hun toen nog wel de link naar het topic gegeven.. ;)
-
En dat was heel lief van jou :a036: :-*
-
is er nog een url naar dat topic zodat mensen kunnen lezen waar jullie het nu over hebben kijk ik snap nu wel hoe dat is gegaan maar andere misschien niet :-[
-
https://www.parkieten-land.nl/smf/index.php/topic,7674.0.html
hier kun je het verhaal over die amazone lezen...iets verder op in t topic ;)
Dat andere gedoe is weggehaald :)
-
:wow: wat een verhaal man en inderdaad de afzender bij mij was ook toen hannah tokkie ik snap dat niet he dat daar niks tegen te beginnen valt
-
Dat zit mij dus ook dwars Kelly :( Er zijn natuurlijk veel meer van dit soort :-X maar deze mensen wonen niet eens zo gek ver uit mn buurt en ik heb zo vreselijk de nijging er eens langs te gaan...maar wat dan he? ;D Dan sta ik daar met mn boze hoofd...en verder?
Als je oosthem intypt, boven in de zoekmachine van google, dan kom je hun ook heel vaak tegen. Daar wonen ze namelijk echt, maar ze adverteren ook vaak zogenaamd vanuit t buitenland ::) Laatst zag ik nog een advertentie van iemand uit oosthem. Hij zocht vrienden (contact advertentie) en zn hobby was oa snachts de misdaad bestrijden ;D ;D Heb er even over gedacht hem te vertellen dat er dicht bij zn huis een leuke hobbydoos :angry: woont om mee aan de slag te gaan :)
-
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D