Parkieten Land.NL
Papegaaien Forum => Al het overige! => Topic gestart door: Sanny op januari 21, 2006, 09:30:01 am
-
naar aanleiding van de tekst van Wickingh, ben ik nogmaals in twijvels geraakt :-[
om een grijsje te nemen. Ik vind het een grote stap.
Laat wel duidelijk zijn dat ik "gek" ben op een grijsje.
mijn enige ervaring voor de moment met gaaien is mijn valkparkiet.
waar ik maar sinds kort (+/-drie weken) echt werk ben van aan het maken
ondanks hij al zeven jaar in huis is.
Ik hoop deze nog lang te hebben om voldoende ervaring op te doen.
Maar is het verstandig om dan de stap al naar een grijsje te nemen of is een tussenstap beter?
bijvoorbeeld eerst een Blauwe kroon te nemen.
Of zou dit echt niet echt verschil maken qua opvoeding, ermee bezig zijn?
of zijn er andere vogels die de tussenstap vullen?
Help me uit mijn onderzekerheid !
Valkparkieten zijn prachtige eerste keer huisdieren. Zij zijn zacht, hartelijk, en speels. Zij zijn een weinig groter dan Lovebirds en Parakeets. Zij genieten van fluiten en de mannetjes kunnen leren te spreken. De babys handopfok zijn gemakkelijk beschikbaar. Deze vogels zijn vrij sterk wat hen tot ideale huisdieren voor de beginner maakt.
Conures en Aratinga kunnen vrij lawaaierig zijn en sommige mensen kunnen hun schreeuwen te hoog vinden en gaan zich ergeren. De familie Pyrrhura is in stiller. Conures is vrij speels en heeft vele ,aatjes binnen het gezin. Zij genieten van lange aandacht van hun verzorgers en koppiekrauwen wordt zeer gewaardeerd. De meeste kunnen leren spreken een paar woorden in een type van stem. De blauwe Kronen hebben het beste potentieel voor spraak.
Grijzeroodstaarten zijn hoogst intelligente vogels die voor hun leefmilieu zeer gevoelig zijn. Zij zijn niet voor mensen met weinig of geen ervaring in het houden van papegaaien. Zij zijn zeer gewenst als huiskamervogel dit is toe te schrijven hun capaciteit om te imiteren/praten. Zij kunnen huishoudengeluiden zo goed nabootsen dat zij hun eigenaars regelmatig voor het lapje houden. Grijzeroodstaarten zijn routine vogels en plotselinge veranderingen kunnen veroorzaken stress. Zij moeten regelmatig elke dag uit de kooi en hebben elke dag interactie met de familie nodig. Grijzeroodstaart heeft de tendens een band met slechts
-
Ben van jongsaf aan stapel op Grijze Roodstaarten. Mijn grootouders hadden er
-
thanks.
mijn grootouders hadden een grijsje, maar die bakten er niet echt veel van,
maar hebben hem na vele jaren pas weggedaan
Een tante van mijn vrouw had er ook eentje en die is ongeveer op 80jarige leeftijd overleden
en die werd wel met veel passie en liefde verzorgd..
dus daar ik al duidelijk verschillend gezien.
ik heb al enke gesprekken gedaan met mijn vrouw daarover, maar zij is niet echt happig om mee te doen in de opvoeding van het grijsje, waar ik dus alleen voor ga staan (voor de moment).
Ik werk ook nog voltijds, in schiften. dus of ik ben thuis of mijn vrouw is thuis. Er is altijd wel iemand in huis.
Daarom wil ik zo graag mijn vrouw meekrijgen, zodat hij fulltime bezigheid heeft. vandaar ook de twijvels. ik hoop dat ik haar kan overtuigen. Zij heeft voor mij een doorslag.
Het enige voordeel dat ik voor de moment heb is dat zolang mijn valkje leeft er geen andere in huis komt.
Wat me bedenk tijd geeft en tijd om mijn vrouw te overtuigen en haar ook de vonk te geven zodat ze meedoet.
Ik heb enkele pogingen gedaan chiko bij haar te laten, op haar vinger of zo,
maar ze schrikt elke keer hij zijn vleugels opzet of "lawaai" maakt.
ps ik ben "nog maar" 36 jaar ;)
-
Weet je, je bent je nu zo goed aan het inlezen. Je weet ongeveer wat je kunt verwachten (dat kun je weten iig), wat de problemen kunnen zijn. Maar ook de leuke dingen van een grijsje!
Als je meer positieve dingen zie, dan zou ik er zeker voor gaan!
De liefde en de wil is er in ieder geval. Dus je bent al voor de helft verder!
Laat je vrouw es die schattige foto's zien van jonge grijsjes enzo, en ze is zo verkocht! ;)
Gr Corina
-
mijn vriendin was eerst bang voor vogels. En wou er eigenlijk eerst ook geen.
Ik wel dus dus ons gaaitje kwam
en nu doet ze er ook van alles mee
-
dat heb ik ook gedaan, cosh (gisterenavond zelfs nog), en ja hoor ze toonde wel wat intresse.
ik heb ook voorgesteld met haar eens naar een kweker te gaan om eens te kijken, waar ze ook voor te vinden is.
Ze is ook ermee begaan dat er geen miskoop word gedaan en vind het super dat ik daar zo mee bezig ben . :-*
En ja sinds ik hier op de forum ben, heb ik heel veel bijgeleerd. :thumsup:
Chiko kan dit getuigen :-[
deze morgen hadden we het er weer over.
ik mag er eentje hebben hoor daar niet van,
maar ze is moeilijk over de drempel te krijgen om er mee voor te zorgen.
Ik heb schrik dat het grijsje terwijl ik op het werk zit te weinig aandacht gaat krijgen.
buiten hem te voorzien van voldoende speeltjes natuurlijk.
ik spreek dan om hem eruit te laten, er tegen te babbelen...
ze doet dit bij chiko ook niet. wesly, spijtig genoeg.
vandaar ook de twijvels
-
ik snap het!
erg jammer maar misschien trek het grijsje wel helemaal naar haar en kan ze er alles mee doen.
Dan word het voor haar ook leuker om er iets mee te doen.
Als je haar/hem van baby aan hebt kun je haar ook laten voeren enzo dat heeft bij ons ook veel geholpen op de 1 of andere manier trekken vrouwen toch altijd naar babytjes toe
-
Ik heb even samengewoond en toen heb ik Coco (grijsje) gekocht! De relatie ging over en ik ging weer terug naar mijn ouders. Mijn ouders kregen dus coco er ook bij! Dit was natuurlijk niet de bedoeling maar ja. Ze durfde niets met hem, niet kroelen, aaien enzo. Maar praten wel. Coco werd al heel gauw een gezellige praatjesmaker die leven in huis bracht! Ook als ik een hele dag weg was, dan gaf mn moeder hem 's avonds te eten enzo! Op zo'n manier gaven zij hem aandacht. Als ik thuis was, haalde ik Coco uit de kooi en speelde ik met hem of ging samen televisie kijken.
Nu woon ik sinds een klein maandje weer op mezelf en ze missen hem ontzettend! :)
Als ik thuis kom, is het eerste wat ze vragen: hoe is het met Coco?
Het is wel zo dat zij niets met hem konden omdat ze niet durfde. Ze wilden wel. Coco hoefde maar te dreigen en ze hielden op!
Dus ja, daarin zal je je vrouw dan moeten helpen!
Maar als hij er eenmaal is, is het zo gezellig. Ook voor haar als zij de hele dag thuis is!
Gr Corina
-
Ik denk dat als je een volwassen grijze neemt, het moeilijk zal worden met je vrouw. Het schrikkerige wat ze heeft voor vogels is er niet voor niks.. Maar als je een baby neemt en je gaat voor hij weg mag al geregeld kijken, zal ze vast vertederd zijn. Ik vind het heel goed dat je het een grote stap vindt, want dat
-
laten we hopen cosh, ik ben blij dit te horen. :thumsup:
ik maak me al wat minder ongerust dat mijn vrouw als ze het moet ondergaan toch zou/zal bijdraaien.
okey, ik weet wel dat een valkje niet hetzelfde is als een grijsje.
een grijsje kan meer, doet meer en is vermoedleijk verstandelijker.
pas op : ik onderschat mijn valkje niet hoor,
wat ik die sinds drie weken zie en hoor doen
heb ik ook met mijn mond opengestaan. :o
de tip die ik er kan uithalen is dat ik het toch doe,
en dat ze wel bijdraait van moment hij er is. :-*
hem in huis halen heeft ze geen enkel probleem mee, gelukkig.
Soms mekkert ze wel over de kostprijs,
waar ik dan op antwoord dat de prijs hoog is om te vermijden dat iedereen er onbezonnen eentje in huis haalt. :-[
en wegens geen plaats voor een tweede kooi, wacht ik tot mijn valkje er niet meer is
hopelijk over tien jaar pas.
Maar ik besef dat het ook morgen al kan zijn. Dat is het leven nu eenmaal.
En dan wil ik er wel volledig klaar voor zijn.
en loes :
daar kan je gelijk in hebben, maar het is me duidelijk geworden
dat deze niet in Belgie zal aangekocht worden, maar in Nederland
(daronibirds heeft al contact met mij en is mij aan het informeren/begeleiden)
en dan is het niet echt bevordelijk om daar elke vijf minuten te staan.
-
Heeft je vrouw er echt schrik van of ligt haar interresse niet zo bij gaaien? Dat heb ik nog niet zo duidelijk kunnen opmaken. Als het de angst is, dan is misschien het volgende een optie: Ik heb ergens gelezen (waar?) dat een kweekster, die hier ook weleens op het forum is geweest, Senna, een begeleiding heeft/doet voor angstige mensen. Als mensen dol zijn op een vogel, maar ze zijn er toch wat benauwd voor, dan schijnt het bij Senna zo te kunnen zijn, dat je regelmatig op bezoek komt als de babyvogel er is en dan kan zij je leren hoe met de gaai te spelen en te kroelen. Als je immers met een baby opgroeit dan heb je niet zoveel angst. Een baby is niet eng en als je die maar vaak, later elke dag, ziet, dan zie je niet dat ie groot wordt! ;)
Ik weet dit zo goed omdat ik eigenlijk ook heel graag een gaai zou willen, een grijsje of een edel of een macarana; maar ik ben ook zo'n angsthaas :-[
Qua karakter/omgang had ik al uitgeplozen dat ik waarschijnlijk het beste met een bont boertje zou kunnen beginnen. Maar ja, dan wordt het wel heel vol met vogels als je ook "oefenvogels" neemt, want die doe je natuurlijk ook niet weg als je toch een ander neemt!
Het is leuk om jou overpeinzingen te volgen, vooral omdat ik het zo herken! ::)
-
Mijn vriendin was ook niet zo happig, ze had hele slechte ervaringen met een kakatoe die de antieke klokken van de muur af sloopte.
Nu hebben wij geen antieke klokken, maar haar voorwaarde was dat hij/zij gekortwiekt werd want sinds die tijd is ze wat huiverig voor losvliegende vogels in huis. Ze is nu de beste maatjes met Gino onze grijze (bijna 10) en zou hem voor geen goud meer kwijt willen! Stom genoeg hebben we hem toen (ongeveer 20 maanden geleden) via marktplaats gekocht maar we hebben er echt geluk mee gehad, het kan ook wel eens meezitten als je een grijze via marktplaats koopt. Ik ben daarna gelijk lid geworden van dit forum en heb er al veel geleerd. Ook ik had me heel goed "ingelezen" maar hier op dit forum zit veel meer ervaring. Ik zou zeggen "ga er voor" en als je ergens mee zit i.v.m. je grijsje er is altijd wel iemand die goede raad heeft.
groeten dutchgerard :a036:
-
Hai Leon,
dit zo mee lezend ben ik blij dat ik dit stuk geplaatst heb , niet om iemand te weerhouden van een aanschaf van een papegaai maar om er wel over na te laten denken.
Dat je er zo mee bezig bent en stelt ik wacht af tot mijn valkje overleden is en hoop dat dat nog lang duurt, denk ik dat je uit het goede hout gesneden bent en wat je ook kiest bij jou in goede handen is , :thumsup:
m :thumsup: g Frank
-
bedankt voor de toffe reakties :thumsup:
mijn vrouw heeft deze ook gelezen.
ik probeer ook haar daar zoveel mogelijk bij te betrekken, al word ze er tijd van tijd stikke gek van :-[
echt schrik zou ik het niet noemen..
ze neemt chiko wel op haar vinger, maar ze doet dat enkel als ik chiko bij haar zet, niet uit haarzelf.
Daarnet heeft ze (mijn vrouw) zelf chiko uit zijn kooi gehaald, laten opstappen, kopje krabben
enkel om te bewijzen dat ik geen twijvel moet hebben. is ze niet schattig het vrouwtje. :-[
volg het maar eens :CENS
Ze zei dat het haar gaat over het feit dat ze schrik heeft van vooral de snavel....
een grijsje heeft een grotere dan chiko
voordeel met chiko is dat die zo tam is dat je daar dan ook alles kan mee aanvangen.
Een andere vogel boezemd schrik in, dus de opvoeding is voor mij...
-
Hai Leon,
dit zo mee lezend ben ik blij dat ik dit stuk geplaatst heb , niet om iemand te weerhouden van een aanschaf van een papegaai maar om er wel over na te laten denken.
Dat je er zo mee bezig bent en stelt ik wacht af tot mijn valkje overleden is en hoop dat dat nog lang duurt, denk ik dat je uit het goede hout gesneden bent en wat je ook kiest bij jou in goede handen is , :thumsup:
m :thumsup: g Frank
ik weet nog niet zenne :-[ maar wel tof om te horen :cool:
..als je weet dat ik chiko al zeven jaar verwaarloost heb
zou je dat eigenlijk 'nog' niet mogen zeggen. Niet dat hij iets is tekort gekomen is qua verzorging/eten..dacht ik.
ik ben geen dierenbeul, maar onwetendheid hoe het echt moet gebeuren heb ik pas hier gelezen.
En ja ik doe mijn uiterste best nu..en ik heb geen enkele attentie om daarvan af te wijken.
mijn andere dieren komen ook niets te kort, maar dat is toch nog iets anders dan een gaai. ;)
-
Wat goed van je vrouw zeg! :thumsup:
Maar zoals Loes al zei: een kleintje zou dan perfect zijn. Nog niet zo'n grote snavel en nog weinig kracht erin.
En als je zorg dat die vogel hartstikke tam is en blijft en ook lekker bij je vrouw gaat zitten. Dan is die snavel niet eng meer.
Je kent dan ook je grijsje. Je weet dan, hoe ver je kunt gaan zonder dat hij bijt.
Mijn coco doet super zachtjes met mij. Ik heb sinds 2 weken een een grijsje van 18 jaar en die bijt wel knoerthard. Maar ik ken hem nog niet en hij mij niet!
Gr Corina
-
de gesprekken lopen nog steeds :)
ze vind me een eeuwige twijfelaar :-[
ik moet er voor gaan zegt ze, ze maakt wel ergens plaats voor een tweede kooi.
eerst dus een geschikte kooi vinden voor chiko of een grijsje.
ze sprak zelf van adopteren, maar dat lijkt me een slecht idee.
deze week nog een gesprek doen met haar qua prijzen kooi en waar te plaatsen
en dan een beslissing nemen of we er voor gaan of niet :CENS
als we er door geraken :-[
word vervolgd
-
Ik heb wel een mooie grote kooi voor je hoor ;)
-
Ik heb wel een mooie grote kooi voor je hoor ;)
zeer sympatiek van u, maar ik ga niet naar rotterdam rijden voor ene kooi hoor.
ik ga die halen/kopen waar ik mijn andere heb gehaald, ben er zeer tevreden over. :thumsup:
-
Jeemig, wat heb jij een lieve vrouw...en wat ben je er zelf bewust mee bezig! :thumsup:
Toen ik tegen mn man zei dat ik graag een gaaitje wilde had hij er ook nog niets mee. Ik was me er dus ook bewust van dat het op mij aankwam...maar eerlijk gezegd ...als ik iets wil, dan doe ik dat alleen als IK dat wil :-[ . Natuurlijk moet mn partner er achter staan en overleg ik t wel, maar eigenlijk vraag ik me bij dit soort beslissingen vooral af of ik t in mn 1tje ook zou doen. Want stel nou dat je toch ineens alleen komt te staan, dan gaan mijn dieren dus echt niet weg en ik wil ook geen gedoe over wie ze meeneemt (niet dat dat gebeurt...maar toch :-[ ).
Maar even terugkomend op hoe t bij ons ging. Mn man stond er achter omdat hij wist dat ik het zo leuk vond en me erin verdiept had, maar verder zei het hem niet zoveel. TOT Guano en Tommy hier woonden...en dat zijn beide geen jonge vogels ;). Guano vond hij direct leuk...deed er niet zoveel mee als ik, maar vond hem wel lief en leuk en eerst was Tommy niet tam en dus bemoeide hij zich er weinig mee, maar was wel geintresseerd in mijn aanpak...en nu? Nu zegt hij dat de vogels 1 van de beste keuzes ooit zijn geweest en dat hij echt gek op ze is. Hij zegt regelmatig dat ie nooooit had verwacht dat ze zo leuk zouden zijn en bij de 5e (en laatste) vogel was ik degene die er nog een week over na moest denken...niet hij ;D. :hart: Echt heel lief en leuk is dat. De verzorging ed komt nog steeds vooral op mij neer, maar het zijn ook mijn vogels en ik heb daar ook voor gekozen. Als ik hem nodig zou hebben, dan zal hij t zonder morren overnemen en bijspringen, maar het is goed zoals het is en t geeft ook duidelijkheid. Owhhh wat heb ik eigenlijk toch een super lieve man... :hart:
Jullie zullen vast snel nog een vogel in huis hebben als ik de reacties van je vrouw zo lees ;). En ik geloof ook echt dat t dier bij jullie op een super plek komt! :thumsup: Dat zij er nu minder voor gaat dan jij is helemaal niet erg, ze zal er vast op haar manier ook van gaan genieten. Ook al was het maar om jou en t plezier wat jij met de dieren hebt ;)
Veel succes met het meten van de kamer en beslissen! :-*
-
[quote
zeer sympatiek van u, maar ik ga niet naar rotterdam rijden voor ene kooi hoor.
Het was ook maar als grapje bedoeld hoor,
ik weet dat je uit ons buurland komt.
Gr,Antonia
-
zeer sympatiek van u, maar ik ga niet naar rotterdam rijden voor ene kooi hoor.
Het was ook maar als grapje bedoeld hoor,
ik weet dat je uit ons buurland komt.
Gr,Antonia
oeps ik had het niet door :-[
Mn man stond er achter omdat hij wist dat ik het zo leuk vond en me erin verdiept had
dat herken ik hier ook tommy, en ja hoor ik hoop dat hij er komt, zeker weten.
Hopelijk gaan we er deze week uitgeraken...alle ik dan toch.
ik heb al een goede vogelarts gevonden , ik heb een goede voer leverancier, ik heb dit forum.... :thumsup:
al zou ik liever wachten (en ergens ook niet) en dan komt het twijfelen terug :CENS
redenen: meer leren van chiko, de plaats, en 100% steun van de vrouw.
zoals mijn vrouw het zegt : een eeuwige twijfelaar. >:D
ik ga deze week proberen beslissen : of hij komt er , of ik wacht tot chiko niet meer is.
-
Jaja.. ik denk dat ie er gewoon komt... Je bent verloren Leon... :)
-
Jaja.. ik denk dat ie er gewoon komt... Je bent verloren Leon...
;)
-
ja leon
ik denk ook dat je ergens gaat kijken naar van die lieve grijsjes :hart: dat je zo een beslising genomen hebt :)
vgr sweety
-
ja leon
ik denk ook dat je ergens gaat kijken naar van die lieve grijsjes :hart: dat je zo een beslising genomen hebt :)
vgr sweety
ik heb al een uitnodiging gekregen van iemand op de forum om eens een bezoekje te doen.
maar dat is meer om mijn vrouwke te overtuigen (lees warm te krijgen).
-
was datvan mij leon :a036: :a036:
-
was datvan mij leon :a036: :a036:
ja hoor...ik /wij hebben nog geen idee wanneer het zou kunnen, ik laat het je wel weten john
ik vind het een mooi aanbod. :thumsup:
-
weet je wat gaan we samen ok nog even bij sweety kijken woont niet zo ver bij mij vandaan
-
weet je wat gaan we samen ok nog even bij sweety kijken woont niet zo ver bij mij vandaan
dik in orde :thumsup:
gisteren (zondag) moest ik een stukje rijden (een boodschap doen)..mijn vrouw dacht dat we al naar jou onderweg waren... :)
omdat de GPS niet de normale/correcte weg aangaf...ik heb goed gelachen.
-
weet je sweety heeft exact dezelfde vogels als ik (is nl mijn vrouw)
;D ;D ;D ;D ;D ;D
-
weet je sweety heeft exact dezelfde vogels als ik (is nl mijn vrouw)
;D ;D ;D ;D ;D ;D
;D ;D ;D
heb je per toeval geen jong grijsje zitten,
zoals Loes zei dat mijn vrouw dan verkocht zal zijn? of sweety misschien.
Vrouwen en babytjes. ;D de combinatie :-[
en nu al die vrouwen boos op mij ;)
enfin ja, het maakt niet uit.. ze kent een grijsje vanuit de dierenwinkel hier in de buurt, waar ik bij elk bezoek opnieuw tegen bezig ben.
ze weet wel waarmee/waaraan we beginnen en haar tante had ook een grijsje (die 80 jaar is geworden ongeveer)
ze weet nog al de vele vuile woorden dat hij kon zeggen ;D
-
nee leon heb geen jong grijsje zitten en mijn vrouw ook niet (sweety) maar wel andere heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeele leuke vogels is ze gelijk verkocht aan let op mijn woorden
-
nee leon heb geen jong grijsje zitten en mijn vrouw ook niet (sweety) maar wel andere heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeele leuke vogels is ze gelijk verkocht aan let op mijn woorden
ik hoop het van harte :thumsup:
ik vind dat ze meer dan alleen "ja schaf er maar eentje aan, je zaagt al lang genoeg :-[" moet zeggen
ze moet zeggen : "ik wil er een" ;D
-
Hai Leon,
je vrouw heeft al tegen je gezegd ""ja ik wil je"", dat moet toch genoeg zijn ;) ,dat was toch je vrijbrief ,
m ;) g Frank
-
hoi leon
ik vind dat ze meer dan alleen "ja schaf er maar eentje aan, je zaagt al lang genoeg :-[" moet zeggen
ze moet zeggen : "ik wil er een" ;D
dat is hier wel anders ik moet zeggen deze papegaai is de laatste aan koop ;D ;D ;D
vgr sweety
-
dit is onze baby is 2,5 jaar ligt als een baby in je armen(https://www.parkieten-land.nl/smf/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.kromsnavels.prachtdier.nl%2Fusersites%2F97%2Ffoto%2F270.jpg&hash=9d8bfc2a87a289aff8c50e2fb18462e393c2014c)
-
hoi leon
dat is hier wel anders ik moet zeggen deze papegaai is de laatste aan koop ;D ;D ;D
vgr sweety
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
-
dit is onze baby is 2,5 jaar ligt als een baby in je armen
mooi zenne, die ziet ze wel graag :thumsup: :thumsup:
-
geef je je vouw er zo eentje en jij een grijsje iedereen happy
-
Hai Leon,
je vrouw heeft al tegen je gezegd ""ja ik wil je"", dat moet toch genoeg zijn ;) ,dat was toch je vrijbrief ,
m ;) g Frank
ja en nee (den twijvelaar is er weer)
ja voor mezelf, ik had al gemeld dat ik mocht
en nee omdat we met twee werken en dan is het voor de gaai beter dat we elke op de toer met de gaai bezig zijn
en niet ik alleen een halve dag en mijn vrouw niet..ik wil ze meekrijgen in de opvoeding, er mee bezig te laten zijn.
ik kan het niet forceren.
Het grootste probeem is plaats. Chiko heeft een groot kooi en zo een grote er nog eens bij gaat moeilijk worden
als je weet dat ik hier chiko heb staan, een konijnenhok die ook groot is, twee honden , een kat..
en een hoop kinderen...en dan spreek ik niet over een of twee...
heu bij het herlezen zag ik dit staan je vrouw heeft al tegen je gezegd ""ja ik wil je""
ja tien jaar geleden op onze trouw ;D
-
kinderen niet een of twee :CENS :CENS :CENS :wow:
-
geef je je vouw er zo eentje en jij een grijsje iedereen happy
niet echt nee..eentje is genoeg hoor, ook qua prijs.
dat gaat anders nogal duur worden vrees ik.
heb voor de rest al dieren genoeg...
het zit hier zo ineen : twee honden van de vrouw, kat van mij en vrouw(was om de muisen weg te krijgen), chiko van mij, konijnen van de kinderen.
-
kinderen niet een of twee :CENS :CENS :CENS :wow:
als we langs komen krijg je ze allemaal te zien, ze zullen er allemaal bij zijn, het zijn er VEEEEEL
de oudste dochter is ook gemotiveerd voor een grijsje
ik moet het nog navragen bij de vrouw (die is werken nu) ben je dit weekend eventueel vrij? zaterdag misschien?
stuur je ook ineens via PB je adres eens door aub?
-
komt helemaal goed tot binnenkort de koffie staat warm en de jupiler koud
-
komt helemaal goed tot binnenkort de koffie staat warm en de jupiler koud
zeker weten..maar koffie is goed, bier drinken we niet :-[
-
Hai Leon,
Leuk dat je zo goed bezig bent om je te orienteren :a036:
geef je je vouw er zo eentje en jij een grijsje iedereen happy
he, john, prachtige baby heb je :thumsup:
Leon, voor meer goede kakatoe-info kijk ook eens op http://www.mytoos.com/
Voorat je een kakatoe koopt moet je er goed over denken, het zijn pracht vogels, maar niet altijd even makkelijk in de opvoeding. >:D
-
Hai Leon,
Leuk dat je zo goed bezig bent om je te orienteren :a036:
he, john, prachtige baby heb je :thumsup:
Leon, voor meer goede kakatoe-info kijk ook eens op http://www.mytoos.com/
Voorat je een kakatoe koopt moet je er goed over denken, het zijn pracht vogels, maar niet altijd even makkelijk in de opvoeding. >:D
bedankt voor de info :-*, maar ik ben aan het zien voor een grijsje hoor :thumsup:
alle ik heb een kweker, ik moet alleen nog de besteling plaatsen