Parkieten Land.NL
Papegaaien Forum => Gedrag en Verzorging => Topic gestart door: Cosch op mei 19, 2006, 11:49:32 am
-
Ik ben gisteren op de bank in slaap gevallen :-[ met Coco op mn been!
Werd halvewege de nacht weer wakker. En schrok dat Coco nog steeds los bij me zat.
Maar meneer was ook lekker aan het slapen! :hart: :hart:
Was wel heel lief! :hart:
Gr Corina
-
;D ;D
Wat gezellig, samen een dutje doen :)
Gr
Ineke
-
Lief is dat :hart:
Ton valt ook regelmatig met Poekie bij zich in slaap.
Hier een foto :)
(https://www.parkieten-land.nl/smf/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi7.photobucket.com%2Falbums%2Fy296%2Fjaantje34%2Fdebeesten031.jpg&hash=39cde7d3c8e43bef45175a451adf982adc6e2dde)
-
Lief zeg.. ! ;)
-
:hart: wat lief.
-
Laatst was ik weer met Coco in slaap gevallen! :-[ Terwijl hij op me zat te poetsen enzo.
Op een gegeven moment kreeg ik zo'n schok door me heen. Dat heeft iedereen wel eens. :) Coco schrok zich rot en fladderde weg waardoor Kaya weer schrok en die sprong ook.
Je zult begrijpen dat ik direct wakker was! :) :)
-
Corina toch!! Zou je niet wat eerder naar bed gaan? cheesy2
-
:P :P
-
jaja corina, voor het zelfde slaap je de hele nacht door en is smorgens je halve zetel opgevreten ;D ;D
@ jaantje,slaapt poekie altijd met zen kont omhoog ??
-
@ jaantje,slaapt poekie altijd met zen kont omhoog ??
Als ze bij Ton zit wel :)
-
Heb ik ook een keer gehad. Whweh s'ochtends wakker worden met een knaggende Simpie aan je oor.... ;)
-
toen Noa klein was viel ze ook altijd bij ons in slaap, nu niet meer. ze zit soms wel met der oogies dicht, maar als ze maar iets hoort gaan ze weer open ;)
(https://www.parkieten-land.nl/smf/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-GT6IOICK.jpg&hash=95b1de8e8f89e910cadb5162fdc6c8f0fd9f0332)
-
Ahh leuke foto! :thumsup:
-
Ja lief!!! :hart:
-
Laatst was ik weer met Coco in slaap gevallen! :-[ Terwijl hij op me zat te poetsen enzo.
Op een gegeven moment kreeg ik zo'n schok door me heen. Dat heeft iedereen wel eens. :) Coco schrok zich rot en fladderde weg waardoor Kaya weer schrok en die sprong ook.
Je zult begrijpen dat ik direct wakker was! :) :)
;D hahaha ik lig zwaar in een deuk hier, kan me goed voorstellen dat je je rot schrikt! ;D
-
Ja dan ben je direct wakker ;D
Hier slaap ik ook wel eens met Pino, dat is eigelijk de enige die rustig kan zitten, de rest is nog zo wiebelig :CENS :)
dan zakken zo mijn ogen dicht en Pino heeft zich dan lekker in mijn hand of nek gewurmd, lekker warm natuurlijk :)
-
toch is het superlief, je wordt ook zo slaperig van zon papegaaienvogeltje in je armen. Ik wèl tenminste ;)