Parkieten Land.NL
Papegaaien Forum => Al het overige! => Topic gestart door: coco op juni 18, 2006, 02:48:48 am
-
Ik ben heel erg benieuwd wat jullie met je geliefde gevederde vriend/jes doen, hebben jullie al opvang geregeld?? waar brengen jullie je vogels met de vakantie onder??
Ik heb overal al gevraagt, maar MENNN wat is dat moeilijk zeg om coco ergens onder te brengen, we gaan op 11-8 8 dagen naar kreta, maar ik heb nog niemand bereid gevonden om coco die dagen op te vangen, tja of hij zit in een buitenvolierre(wat die niet gewend is) of bij iemand waar er sterk gerookt wordt en hij verders geen aandacht krijgt??? hoe lossen jullie dit op, heb echt een goede tip nodig!!! :CENS of misschien is er hier iemand die een logeetje kan gebruiken??? :) het liefst in overijssel ;)
-
Ja moeilijk he! Familie is altijd wel handig! Of buren!
Misschien moet je ff wat meer vertellen over je vogeltje. Ook of hij getest is enzo!
Misschien is er hier dan iemand die je kan helpen ;)
-
zeg je vakantie maar alvast af ;)
-
Inderdaad, vertel eerst eens wat meer over je vogel zodat mensen weten wat ze te logeren krijgen. ???
-
ik dacht meteen aan vivke :CENS
vanavond komt ze terug van de ardennen, misschien wil zij wel ???
ze woont tegen leuven.
anders vertel eens wat meer, dan kan ik het ook eens bekijken ;)
gr sandra
-
Ja daar zit/zat ik ook mee. Een tijdje terug heb ik daar in een topic over vragen over gesteld. En wat denk je? Ik kreeg een aanbod van Jeske als logeerhuis! Nu woont ze niet naast de deur. Maar ik heb nog steeds geen andere oplossing. Dus Jeske kon binnenkort weleens een PBtje van me krijgen. Ik ga in augustus 3 weken en de enige opvang die ik kan krijgen (behalve Jeske dan) is dat ze thuis komen om de beestjes eten en drinken te geven, maar niet er uit laten en dus heel weinig aandacht.
Wie weet wat er nu voor jou uit de lucht komt vallen.
Maar dan moet je wel erbij zetten of ie getestd is en zijn "moeilijkheidsgraad" :)
Maar je eerste vraag was niet een logeerplek maar een andere oplossing. Door mijn zelfde ervaring ben ik nu geneigd te zeggen dat een andere oplossing heel moeilijk is en dat je maar voor een logeerplek moet gaan.
Succes!
-
bedankt voor jullie reakties allemaal :-* , ik zal proberen om een beeld van coco te geven
Ik heb coco in feb 2005 gekocht, vervolgens lid van dit forum geworden en op aanraden, coco laten testen bij dr hooymeyer, waar die allemaal op getest is zou ik niet echt weten, wel weet ik dat coco een hele gezonde vogel is,(gewiekt) eet en drinkt goed, speelt leuk, en doet vaak niets anders dan de hele dag kletsen.
moeilijkheidsgraad? tja tis helaas nog steeds zo dat alleen mijn man hem mag vertroetelen(ik heb geen probleem meer met opstappen gelukkig, maar op vrouwen issie niet zo dol helaas), maar ik loop hem de hele dag te bedienen ;) ik leur hem overal mee heen, bos, fiets, auto(los) om/in het park, en ben zelfs zaterdag met hem naar de supermarkt geweest haha, vond die helemaal geweldig hij keek z'n oogjes uit, vooral bij de afdeling fruit en groente :) tja wat moet ik nog meer zeggen....tis een grijze hé, dus een eigenwijze donder. ps hij is dol op douchen, en heeft ook geen probleem om hem een ochtend of zo alleen te laten(in de kooi.
ohh ik moet er niet aan denken zeg, alleen in huis met alleen iemand die hem water en voer komt brengen, ik denk dat ik dan idd niet zou gaan, zou helemaal geweldig zijn om coco bij een van jullie te mogen onderbrengen, dat doe ik 10x liever dan bij mijn schoonouders of iemand die er helemaal geen verstand van heeft, maar goed nood breekt wetten, maar dat zou giga afzien zijn voor coco...ps ik ben ook bereid om me als logeeradres beschikbaar te stellen, dus alleen niet in de week van 11-aug t/m 18 aug want dan gaan we dus zelf op vakantie, hij/zij moet wel een tijdje alleen kunnen zijn(in aanwezigheid van coco, en hond, maar meestal is er wel iemand thuis), ik hoop hiermee voldoende info te hebben gegeven, maar als er nog vragen zijn ;)
-
san die dacht aan vivke
en vivke is zeker bereid om dat te doen,alleen overijsel is in nederland en ik woon in belgie
als dat voor jou geen probleem is,is coco van harte welkom
aandacht is hier geen probleem en er zijn 2 mannen in huis dus als die mij niet wil,tempi,hij heeft keus genoeg
het aanbod is dus geldig ,ik wil op coco letten tijdens jouw vakantie in kreta,ik zel ga volgende week daarnaartoe :)
en flipke blijft thuis( :cry:) jammer dat hij niet mee kan,maar men zoon is thuis bij hem en de zes poezen ook dus hij is niet helemaal alleen,het is de eerste keer dat ik met lange voeten ga vertrekken :-[
-
Ik ga dus niet op vakantie vanwege de gaaitjes,
ik krijg er zelfs een paar als logé erbij :)
-
ohh vivke das een fantastisch aanbod, maar belgie hihihi ja das idd een heel eind weg :-[ ik wacht nog even oké? misschien is er nog iemand die iets dichter in de buurt woont, maar anders ga ik het zekers overwegen, waar in belgie woon je dan?? en wat leuk zeg, dat jij ook naar kreta gaat...waar ga je naartoe dan...ik ga naar sissybay.
hihi antonia, je krijgt het druk dan, maar wel gezellig ;)
-
ohh vivke das een fantastisch aanbod, maar belgie hihihi ja das idd een heel eind weg :-[ ik wacht nog even oké? misschien is er nog iemand die iets dichter in de buurt woont, maar anders ga ik het zekers overwegen, waar in belgie woon je dan?? en wat leuk zeg, dat jij ook naar kreta gaat...waar ga je naartoe dan...ik ga naar sissybay.
hihi antonia, je krijgt het druk dan, maar wel gezellig ;)
wij gaan naar de westkust,chania,en we gaan bijna ieder jaar ,we hebben daar een adoptiedochter die we alleen zien als we daar zijn,en wat het wonen betreft ,wij wonen op 25 km van brussel ongeveer,nu kan je miss een gedacht vormen van km-afstand
-
Overijsel :o :o :o
ik dacht Overijse, dat is vl Brabant ;D ;D ;D ;D ;D
foutje!!!!
-
hihi antonia, je krijgt het druk dan, maar wel gezellig ;)
Ja ik vind het ook gezellig hoor,hoe meer zielen...........hoe meer lol ;D
Dus kan je geen plekje vinden.....mag Coco ook hier komen hoor ;) ik heb wel ook een Coco :) lekker verwarrend :P
-
Bij mij mag hij eventueel ook komen. Ligt een beetje aan de grote van de kooi! :) Ik woon in Gelderland.
Maar ik moet die week wel werken. Maar hij heeft dan wel het gezelschap van 2 andere gaaien.
's Avonds en in het weekend is hij uiteraard altijd uit de kooi en als het mooi weer is gaat tie lekker me naar buiten!
+ ik heb ook een coco. (officieel zelfs 2 coco's :o)
Ik hoor wel of je interesse heb!
Gr Corina
-
Ik ben altijd thuis, heb zelf een grijsje dus weet waar ik aan begin, ik zou zeggen kom eens langs met Coco.
Wij wonen in Losser (OV) en alleen mijn vriendin rookt maar alleen buiten.
-
Ook ik weet hoe moeilijk het is met je vogels.
Ik ben al een poosje niet op vakantie geweest, dus dit jaar dacht ik, laat ik weer eens gaan. Al vroeg een vakantie geboekt en vlak daarna, zul je zien, werden enkele aga's ziek :(
Gelukkig heb ik in Antonia een geweldig oppasadres :thumsup: gevonden die mijn stumperdjes gaat opvangen, want wat Tammy en Pino hebben is niet besmettelijk.
De gezonde vogels blijven thuis, die worden hier verzorgd.
ik vind het heel vervelend hoe het het allemaal verlopen is voor mijn kippies, maja als je alles van te voren weet, zou het een hoop schelen ::)
( Ook ik bied me aan als oppas voor gaaitjes ( omgeving Rotterdam woon ik ) )
-
ohhh fantastisch, :a036: bedankt voor al jullie lieve berichtjes :-* :-* :-* en jullie medeleven en als jullie eens zitten, kunnen jullie ook altijd bij ons terecht voor opvang, coco verheugt zich er al op ;) ik neem het aanbod van gerard dankbaar aan want die zit maar een half uurtje bij ons uit de buurt, allemaal nogmaals heel erg hartelijk bedankt, ik kan met een gerust hart op vakantie :thumsup:
ps. heel veel succes met je zieke kippies janina, heel erg fijn dat jij ook oppas hebt gevonden :thumsup:
Heerlijk vivke, wanneer ga je weg?? bij deze alvast heel erg veel plezier gewenst :-*
was idd heel erg grappig geweest zie het al helemaal voor me.....COCOOO 3 koppies die omkijken hahaha ;D
-
@ coco;
ik vertrek nu maandagmorgen om half zes moeten we op de vlieghaven zijn,we gaan via santorini,tussenlanding,vind ik niet echt leuk,kheb wat -lees beetje veel- vliegangst
en veel succes bij je babysit(gaaiensit)
-
Fijn dat het gelukt is om een oppas te vinden! :thumsup:
was idd heel erg grappig geweest zie het al helemaal voor me.....COCOOO 3 koppies die omkijken hahaha ;D
;D ;D ;D
Zie het al voor me!
-
ik heb dat hier weer allemaal goed geregeld ::)
;D ;D ;D ;D
-
ik heb dat hier weer allemaal goed geregeld ::)
;D ;D ;D ;D
als we san niet hadden hé ;)