Parkieten Land.NL
Papegaaien Forum => Al het overige! => Topic gestart door: pika op juni 18, 2006, 23:25:01 pm
-
Ben gewoon even een nieuwsgierig. Hoelang zijn jullie gaaitjes gemiddeld per dag uit de kooi? :CENS ;)
jeannette
-
Zoveel als kan maar soms willen ze zelf terug erin en soms moet ik iets doen
waardoor ik niet genoeg op ze kan letten en blijven ze er ook iets meer in,
maar verdeeld over de dag toch wel een aantal uren.
-
zodra dat wij thuis zijn mag ze eruit tot wij weg of gaan slapen
-
Bij mij precies zo!
Coco gaat wel heel vaak weer in zijn kooi zitten. Maar het deurtje staat altijd open als ik thuis ben.
Kaya zit constant buiten de kooi en gata alleen weer naar binnen om te eten!
-
Als Gino de kans krijgt gaat hij altijd weer terug naar zijn kooi ook al moet hij er 20 meter voor lopen.
-
Tony is altijd uit zijn kooi als ik thuis ben. dat is vanaf 17.00 uur tot 21.30 uur, dan gaat de doek eroverheen. Overdag haalt mijn vriend hem er ook uit, hij werkt in ploegen en is vaker overdag thuis. Laatst ging Tony ook uit zichzelf in de kooi, want ik had alvast zaadjes in zijn bakje gedaan en kennelijk kon hij niet wachten haha! ;D Maar dat komt bijna verder niet voor, dat hij uit zichzelf erin gaat.
-
Hier is ook inderdaad de bedoeling dat de kooi vnl openstaat (ik heb m'n werk aan huis). Grappig is dat ik lees dat toch veel gaaitjes hun kooi weer opzoeken, niet alleen om te eten maar ook omdat ze het prettig vinden.
-
Die grijze van mij zit niet graag in of op de kooi.
Te weinig bewegingsvrijheid denk ik :)
Om hem toch het idee te geven dat de kooi geen vervelende plek is, zet ik hem 's middags altijd een paar uur in de kooi.
De rest van de dag is hij er uit, het liefst op de klimboom, binnen of buiten.
Gr
Ineke
-
Bij mij staat het deurtje van alledrie altijd open ::)
-
Ik kan de deur wel altijd open laten, hij komt er zelden uit zichzelf uit. Als ik hem laat opstappen gaat hij wel altijd graag mee heb ik de indruk.
-
allemaal verschillende karaktertjes ;) :) :P Ben benieuwd hoe die van mij wordt
-
Quinzy zit er eigenlijk altijd op of onder of hangt er naast aan en als het hem niet meer bevalt komt ie gewoon naar je toe lopen.
Groetjes Linda
-
van zodra er iemand thuis is,komt hij uit de kooi
op de speelboom of op zen boom buiten
ook in t weekend op de camping,daar gaat hij alleen in de kooi om te slapen of als ik om boodschappen ben
alleen los durf ik niet ivm de salontijgers