Parkieten Land.NL

Papegaaien Forum => Kweken! => Topic gestart door: Riboet op juli 15, 2006, 12:58:51 pm

Titel: Van voren af aan
Bericht door: Riboet op juli 15, 2006, 12:58:51 pm
Het zijn net kippen, zei de vorige eigenaar van mijn broedkoppel. En hij heeft gelijk hoor.

Mexx, Toontje en Brut zijn nog maar een paar weken bij hun nieuwe eigenaren, maar Mammagaai is weer begonnen met een nieuw nestje. Ook dit keer, net als bij het laatste nestje, geen duidelijke tekenen van broedgedrag. Geen 'ik houd het maar zo lang mogelijk op' drolletjes op het voederplateau, ook geen echte veranderingen in de structuur van het drolletje.

Het enige dat opviel, was dat die twee grijze kippen het vertikten om buiten te komen, maar omdat ik de voliere gewijzigd had en een nieuw speeltje had opgehangen, dacht ik dat dat de reden was. Blijkbaar hebben Pappa- en Mammagaai nu een andere manier gevonden om zich te vermaken  :CENS. Nou ja, we gaan maar weer zien wat dit wordt  ;).

Eergisteren het eerste ei en ik hoopt nog op een 'zomaar' ei maar vandaag het tweede. Nee, dat kan geen toeval zijn. Overmorgen maar weer eens kijken of er ook een derde is.
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: aschra op juli 15, 2006, 15:35:22 pm
gefeliciteerd

ben benieuwd of er ook een derde ei bij komt
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Riboet op juli 18, 2006, 23:52:30 pm
Dus wel! Sinds vandaag dus 3 eieren. Denk dat Mammagaai nu wel zal gaan broeden, maar ik tref haar nog wel steeds staand aan, straks legt ze nog een vierde ei  :o :P.
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Wickingh op juli 18, 2006, 23:59:41 pm
Hai Barbara,

ik ben wederom jaloers  ;) , maar toch gefeliciteerd  :thumsup: ,

mvg Frank
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Riboet op juli 19, 2006, 09:55:56 am
Wil je wel geloven dat ik zoiets had van: Nee, he! Nu alweer?  :-[  Het lijkt nog zo kort geleden dat Toontje, Mexx en Bruut hier weggingen. Van mij hadden ze best even over mogen slaan, maar ja, de natuur lijkt zich niet te dwingen.

Ik kreeg ook geen aanwijzingen dat ze aan het broeden gingen, alleen mijn intuitie zei: ga eens kijken in dat broedblok (of zou Mammagaai telepathisch communiceren?).

Het enige nadeel is dat ze weer in een periode zitten van terugval in het accepteren van gevarieerd voer (dwz, dan willen ze weer geen pellets eten en wat fruit betreft alleen appel). En dus moet ik weer heel goed opletten wat ze wel en niet pakken en ze soms ook min of meer dwingen om ook ander voer te pakken. Dat lukt wel, hoor, maar ik ben altijd een beetje huiverig dat ze dan te weinig binnen krijgen als ze in hun broedperiode gaan zitten nukken. En juist omdat die twee dus twee rondes in het jaar willen doen, vind ik gevarieerdheid en goede omstandigheden wel een heel belangrijke basis voor hun welzijn.

Gisteren was de bak met pellets weer schoon op, dus ik denk dat ze de hint wel weer opgepakt hebben  ;).

Ik denk dat ik maar wel dat speeltje uit de ren haal. Oke, ik weet je moet eigenwijzer zijn dan je gaai, maar ik zie Pappagaai zo graag in de buitenvoliere en ik zie hem daar nooit meer sinds dat speeltje erhangt. Kan het altijd weer terughangen als het effect van weghalen toch nihil is.
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: aschra op juli 28, 2006, 11:10:57 am
en is het 4de ei er al


of zijn ze gaan broeden bij het 3de ei
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Captain jack op juli 28, 2006, 12:47:39 pm
Ik kreeg vandaag de tip van Cosch dat er een mischien nestje grijze gaan komen en ik wil heel graag een grijze.

Mocht het gaan lukken met jullie nieuwe aanwinst dan meld ik me graag aan.  Ik moet wel snel sparen hehehe!

In iedergeval gefeliciteerd met het nieuwe legsel  :-*

Eric
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Riboet op augustus 11, 2006, 10:16:31 am
Ik denk dat ik maar wel dat speeltje uit de ren haal. Oke, ik weet je moet eigenwijzer zijn dan je gaai, maar ik zie Pappagaai zo graag in de buitenvoliere en ik zie hem daar nooit meer sinds dat speeltje erhangt. Kan het altijd weer terughangen als het effect van weghalen toch nihil is.

Ik geef toe, ik ben niet zo eigenwijs als mijn gaai  :(. Ik heb eergisteren het speeltje verwijderd en gisteravond zat Pappagaai weer buiten in de ren naar de huiskamergaaien op de papegaaienspeelplaats achter het raam te roepen (ik kreeg de indruk dat alleen natuurbroedje Chico zich daarvan bewust was, de andere gaaien keken er niet echt op of om door). Vanochtend zat hij weer in de regen te douchen, dus hij heeft zijn zin gekregen. Pff, wat een ondankbare gaai zeg!
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Cosch op augustus 11, 2006, 10:29:07 am
 ;D  ;D

Hij heeft het lang volgehouden!  :o
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Loes op augustus 11, 2006, 18:56:09 pm
Kijk, dit topic heb ik dus gemist door een tijdje bijna niet gelezen te hebben, ik zag vandaag ineens het onderschrift bij jou! Super zeg! weer drie! Ik kan me echt wel voorstellen dat het af en toe wel eens te veel is, jullie blijven aan de gang daar! Het is inmiddels wel heel anders dan je eerste nestje, toen alles nog nieuw was! :)
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: vivke op augustus 11, 2006, 20:15:31 pm
dat moet toch een droom zijn omdat mogen mee te maken
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Riboet op augustus 12, 2006, 09:56:32 am
Eh, ik heb alleen nog maar eieren, hoor. Zo meteen weer kijken of er al eentje uit is.

Ik had graag gewild dat Pappa- en Mammagaai eens een keertje oversloegen. Het lijkt me dat ze zichzelf zou zouden kunnen uitputten. Heb elders navraag gedaan, en ik hoor dat dat er meerdere koppels zijn, die zo eh laat ik zeggen, fanatiek zijn.

Dus ik probeer maar zo veelzijdig mogelijk te zijn, met voer, maar mijn grijzen zijn best eigenwijs en ik moet dus echt dwingen met bv pellets en groente fruit.
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Riboet op augustus 12, 2006, 11:53:57 am
Joehoe! Daar is het eerste jong!

Vanmorgen bij nestcontrole dacht ik nog 3 eieren te zien, maar toen ik het luik sloot meende ik een piepje te horen. Dus ik heb nu een tijd later nog eens gecheckt. Eigenlijk hoefde ik dat niet eens, want ik kon in het nachthok al het piehiep horen  :thumsup:!

Toch even gekeken. Vind het wel een beetje eng, want het jong ligt wel erg in de bodembedekking verscholen. Ik denk dat wat ik vanmorgen voor een ei heb aangezien, mogelijk nog een eischaal geweest is, of het jong was toen bezig om uit het ei te kruipen. Ze zijn dan meestal ook al hoorbaar.

Nu nog nummer 2 en 3 (en werknamen beginnend met een e haha).
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Loes op augustus 12, 2006, 20:37:45 pm
Hoera!  :thumsup: Gefeliciteerd! :-* Ben benieuwd naar de namen (ekster dacht ik meteen aan, mal)!! :)
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: aschra op augustus 12, 2006, 22:01:07 pm
gefeliciteerd met de eerste baby
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Riboet op augustus 13, 2006, 09:54:34 am
Roze hummeltje nummer 2 heeft ook het levenslicht aanschouwd! Hopelijk komt nummer 3 nu ook snel uit.
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Cosch op augustus 13, 2006, 09:57:16 am
Jee wat goed!
Spannend
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: charon op augustus 13, 2006, 10:08:53 am
gaaf zeg he

Gefeliciteerd  :yahoo:
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: broto op augustus 13, 2006, 10:13:32 am
Heb je ook foto's van de jongen als ze 1 of 2 dagen oud zijn ?
Wil wel is zien hoe groot die zijn :)

Heb juist net foto's gemaakt van een jonge forpus die vandaag is uit gekomen.

Henk
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Jarie op augustus 13, 2006, 10:27:53 am
Harstikke leuk!
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: ..ingrid.. op augustus 13, 2006, 10:54:56 am
Gedeliciteerd!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-* :-*.Ik wil me ook gaan verdiepen in het kweken van grijze.En misschien volgend jaar een kweekkoppel kopen  woohoo woohoo
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: charon op augustus 15, 2006, 02:47:48 am
 :angry:

Het is al erg genoeg dat we wéér geconfronteerd moeten worden met van die grijze dingen en dan willen jullie nu ook al foto's?
 cheesy3

Ik ben benieuwd hoe het er voor staat
en weet iemand anders hoe groot een grijsje gemiddeld is bij de "geboorte"?
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: vivke op augustus 15, 2006, 21:46:09 pm
toch al zeker een paar cm's  ;D

nee,ik heb geen idee,ik hoop dat barbara een paar foto's kan maken
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Riboet op augustus 16, 2006, 09:26:41 am
:angry:

Het is al erg genoeg dat we wéér geconfronteerd moeten worden met van die grijze dingen en dan willen jullie nu ook al foto's?

Ah, dus daarom lukte het gisteren niet. Je hebt gewoon een vloek over mijn camera uitgesproken  :angry:. Sta ik daar een beetje moeilijk te doen in het nachthok en met het open luik van het broedblok en mijn gaaien over de rooie om in huis erachter te komen dat de foto's mislukt zijn  :angry:.


 :) ;D

Eh, nee, dus nog geen foto's, helaas. Maar ik kan jullie wel vertellen: als het net uit het ei gekropen is, is het klein! Heel klein, ja, niet veel groter dan het ei natuurlijk. Maar ze groeien wel hard want 2 dagen verschil in uitkomst, zie je meteen terug in grootte!
Maar ik zal het vanmiddag nog eens proberen.
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Riboet op augustus 16, 2006, 09:29:02 am
Ik hoef niet langer meer te zenuwen om het derde eitje! Vanochtend telde ik drie kleine koppies onder mamma's borst   :yahoo:!

Nummer 3 is wel wat kleiner dan nummers 1 en 2 maar ze lagen wel heel erg lief bij elkaar. Mammagaai vond het ook niet zo erg dat ik haar even aan de kant duwde (met het haakje van het luik, want met de hand vind ik wel wat eng) om de jongen te kunnen tellen. Leuk hoor. Het piepen is nu ook weer wat luider en het eikrachtvoer is al bijna niet meer aan te slepen.

Wel heel gezellig, zo.

Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: charon op augustus 16, 2006, 09:37:30 am
 :-*
gefeliciteerd met de 3 kleintjes

Ik heb geen vloek uitgesproken over je camera hoor  :(
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Riboet op augustus 16, 2006, 09:53:52 am
Was een grapje! Was toch ook een grapje dat je geen foto's van grijsjes meer wilde?  :) ;D
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Loes op augustus 16, 2006, 10:28:43 am
Haha! Leuk hoor! 3 grieskes!! :thumsup:
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: chantal op augustus 16, 2006, 12:39:14 pm
Echt heel leuk  :thumsup: Ik ben ook wel benieuwd naar de foto's  ;)
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: charon op augustus 16, 2006, 16:19:32 pm
Was een grapje! Was toch ook een grapje dat je geen foto's van grijsjes meer wilde? :) ;D


weet ik

of het een grapje van mij was :CENS

Ik moet eerlijk zeggen dat ik aardig groen uit kan slaan hoor

                           cheesy3

Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: vivke op augustus 16, 2006, 20:17:03 pm
leuk voor je barbara,weer die kleine grijsjes  :hart:
kben een beetje jaloers op je zenne
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Riboet op augustus 22, 2006, 10:22:38 am
Ik ben van het weekend weggeweest, maar de buurman heeft goed voor alle dieren gezorgd  :thumsup:. En ook voor Pappa- en Mammagaai en hun jongen. Maar wat groeien die hard in een weekend zeg  :o!

Deze foto's zijn van vrijdag:

(https://www.parkieten-land.nl/smf/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi21.photobucket.com%2Falbums%2Fb273%2FRiboet%2FE-nestje%2520Mammagaai%2F18aug.jpg&hash=492f69b56dd1ac897353c1625104278abc6c6888)

Een hoopje aliens  :) (je ziet steeds maar 2 jongen, maar de laatkomer ligt verstopt onder zijn of haar broers en zussen):
(https://www.parkieten-land.nl/smf/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi21.photobucket.com%2Falbums%2Fb273%2FRiboet%2FE-nestje%2520Mammagaai%2Fjongen18aug.jpg&hash=83dc329f3ab13eb1ab7e984704a77018604731d9)

En deze foto's heb ik zonet genomen:

(https://www.parkieten-land.nl/smf/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi21.photobucket.com%2Falbums%2Fb273%2FRiboet%2FE-nestje%2520Mammagaai%2Fmammaen2jongen22aug.jpg&hash=78387555fc5f588fcca3f8af391a895bad816e7d)

Het wordt al wat minder slungelig (jonge gaaitjes hangen zo met hun hoofdje maar deze kan het al een beetje oprichten):
(https://www.parkieten-land.nl/smf/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi21.photobucket.com%2Falbums%2Fb273%2FRiboet%2FE-nestje%2520Mammagaai%2Fmammaen3jongen22aug.jpg&hash=0a99e6b2e838aea44f364623c15d70746d61fdbf)


Wat zijn ze leuk, he, die jongen, als ze nog zo kaal zijn  :) :hart: :hart:.
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Cosch op augustus 22, 2006, 10:26:33 am
Ohh wat lief weer!  :thumsup:
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Loes op augustus 22, 2006, 10:27:14 am
Oei, ik vind het als ze zo klein zijn zo eng kwetsbaar... lief!! :hart:
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Riboet op augustus 22, 2006, 11:01:09 am
Ja, dat heb ik ook, hoor, vooral omdat ze zo slungelig zijn met die koppies of als ik onder de grotere jongen wil zoeken naar de derde. En soms zie je Mammagaai met die grote poten gewoon op een jong staan als ze naar achteren voor me wegduikt  :o. Maar ze kunnen blijkbaar toch heel wat hebben. Het is natuurlijk wel lekker flexibel allemaal nog.
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Cosch op augustus 22, 2006, 11:04:07 am
Vind het zo mooi dat jouw mamagaai en papagaai zulke goede ouders zijn!  :hart:
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: chantal op augustus 22, 2006, 11:24:51 am
Echt heel leuk om te zien.  :hart: Zo kan ik ook eens zien hoe Chico er 10 weken geleden uit heeft gezien. Ik zie nu in 4 weken tijd al hoe snel zijn veren en zijn lichaam gegroeid is. Echt leuk en ik hoop dat je ook elke week een update doet van de kleintjes.  :a036:
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Jarie op augustus 22, 2006, 11:37:40 am
oooooooooooooooh ik ga echt sparen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alles komt in drieen zeggen ze:
16 augustus zoon jarig

16 augustus getrouwd

16 augustus....................baby grijsje???????????????????

 :hart: :hart: :hart: :hart: :hart: :hart: :hart: :hart: ach ik hoop t zo
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Cosch op augustus 22, 2006, 11:40:47 am
 ;D Van barbara ga jij geen baby grijsje krijgen!  cheesy2  cheesy2
Dat word een zelfstandige jonge vogel!

(sorry barbara, moest even!  cheesy2  cheesy2)
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Jarie op augustus 22, 2006, 11:43:07 am
poeh gelukkig maar, zou me geen raad weten met zo,n hummeltje,maar ze zijn om op te vreten,ehhh nou dat ook weer niet helemaal, maar wat een scheetjes he
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Riboet op augustus 22, 2006, 12:30:41 pm
;D Van barbara ga jij geen baby grijsje krijgen!  cheesy2  cheesy2
Dat word een zelfstandige jonge vogel!

(sorry barbara, moest even!  cheesy2  cheesy2)

 :thumsup: :thumsup:
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Loes op augustus 22, 2006, 12:41:53 pm
 :thumsup:
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: TWEETY op augustus 22, 2006, 12:54:13 pm
wat mooi om te zien, dat kleine geluk :hart:
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Jarie op augustus 23, 2006, 15:10:20 pm
als ik een baby wil ga ik wel naar D.... je weet wel >:D

ik wacht,heb geduld..................
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: vivke op augustus 23, 2006, 23:29:54 pm
geduld is een schone zaak
jammer dat er zo weinig winkels zijn waar je schone zaken kan kopen

maar die babytjes barbara zijn  :hart:
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Africangrey op augustus 23, 2006, 23:40:02 pm
Ach wat lief weer he :thumsup:
Welke namen krijgen ze deze keer? 
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Jarie op augustus 25, 2006, 22:13:52 pm
kwik kwak en kwek? ;D
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Africangrey op augustus 26, 2006, 00:45:55 am
Haha, he tenminste antwoord :thumsup:
Leuke namen Jarie :thumsup:
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Jarie op augustus 26, 2006, 09:58:34 am
linda roos jessica

patty marga josé

  okee ik draaf door ,sorry :-[
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Riboet op augustus 27, 2006, 11:53:17 am
Nou, kom maar op met een goede naam, dan. Die van jou kan ik heel makkelijk uitkiezen, namelijk: die van 16 augustus en dat is nog de kleinste! Moet je geen voorkeur voor man of vrouw hebben, want daar kan ik (nog) niets van zeggen.


Maar hier weer een updateje. Ik heb vandaag de grootste geringd, want die is 15 dagen oud nu en dat was dus niets te vroeg. Brrr, blijf het engig vinden dat ringen. De kleinste heb ik ook geprobeerd te ringen maar dat ging zo makkelijk dat ik dat nog maar even uitstel. De tweede verstopte zich nadat broers of zussen gepakt waren, snel achter zijn oudergaaien die mij met schreeuwen probeerden te verjagen, dus die zag ik niet meer. Ik kijk vanmiddag nog wel een keer of de jongen vooraan liggen en dan probeer ik dat alsnog.

Maar hier dus een fotootje van nakerts 1 en 3:

(https://www.parkieten-land.nl/smf/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi21.photobucket.com%2Falbums%2Fb273%2FRiboet%2FE-nestje%2520Mammagaai%2Fgrootenkleinkl27aug.jpg&hash=6597c738e9629e917f14deca9dce8c92d9dacf54)

(https://www.parkieten-land.nl/smf/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi21.photobucket.com%2Falbums%2Fb273%2FRiboet%2FE-nestje%2520Mammagaai%2Fgrootenkleingrl27aug.jpg&hash=32262f959824c05cb70493f15e622301f19ebed6)
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Loes op augustus 27, 2006, 11:58:30 am
Jeminee... :o dat zou ik ook doodeng vinden hoor... wat een slappe gevalletjes zijn het nog hè? Goed gedaan hoor! :thumsup:
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Riboet op augustus 27, 2006, 12:40:03 pm
Hihi, maar als je zo'n klein hummeltje pakt, is het allemaal lekker flexibel hoor :).

Ik bedoelde met engig trouwens ook dat ik altijd weer bang ben dat de ouders proberen de ring van hun jong te verwijderen met alle gevolgen van dien...

Maar ik had al even gekeken en het jong was nog keurig geringd en de ouders hadden zich alweer over het tweetal ontfermd.
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: TWEETY op augustus 27, 2006, 16:15:04 pm
dat heb je goed gedaan  :thumsup:

ik zou dat ook niet durven hoor, chapeau voor jou :good:

gr san
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: chantal op augustus 27, 2006, 16:20:52 pm
 :thumsup:
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Jarie op augustus 27, 2006, 18:39:34 pm
HI nou mijn dochter heeft meteen de foto van ,,haar,, kippie gekopierd naar de msn,en hoewel zo hoopt dat t een pop is wil ze  het ,,jessie,, noemen.Hoe vind je dat?
Jarie en Jessie :hart:klinkt goed he!
Groet Mar
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: vivke op augustus 28, 2006, 23:55:13 pm
lief hé zo klein? :hart:
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Riboet op augustus 29, 2006, 07:41:31 am
HI nou mijn dochter heeft meteen de foto van ,,haar,, kippie gekopierd naar de msn,en hoewel zo hoopt dat t een pop is wil ze  het ,,jessie,, noemen.Hoe vind je dat?
Jarie en Jessie :hart:klinkt goed he!

 :thumsup: Jessie kan je ook als mannennaam gebruiken, dus ik denk dat geslacht niet veel uitmaakt. Wat naam betreft dan. Hihi, wat karakter betreft, vind ik ze wel iets liever dan de popjes hoor (maar het allerleukste is de combinatie!).
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Loes op augustus 29, 2006, 09:19:58 am
Begrijp ik goed dat jullie één van de jongen van Barbara gaan krijgen Jarie? ;)
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Jarie op augustus 29, 2006, 10:31:41 am
geloof t wel Loes :hart:
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Loes op augustus 29, 2006, 10:41:54 am
Super! :thumsup:
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Jarie op augustus 29, 2006, 22:01:20 pm
Ja leuk he,november mogen we hem-haar halen,spannend hoor
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Riboet op september 04, 2006, 22:57:04 pm
(https://www.parkieten-land.nl/smf/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi21.photobucket.com%2Falbums%2Fb273%2FRiboet%2FE-nestje%2520Mammagaai%2F3opeenrij3sept.jpg&hash=a6713163c42a43fbcb8082b5cacbb55cd29e3959)

Leuk, he, drie poepies van grijsjes  :)!
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Loes op september 05, 2006, 08:48:18 am
Ja ze worden nu inderdaad al wat grijs!! :)
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Jarie op september 05, 2006, 12:07:55 pm
die middelste is mooi he cheesy2
Titel: Re: Van voren af aan
Bericht door: Loes op september 05, 2006, 12:34:48 pm
Haha, ja hij heeft een mooie kale kop! cheesy2