Parkieten Land.NL
Ontmoeting- en Gezondheidsplein => Lief en Leed => Topic gestart door: micheline op september 10, 2006, 20:53:13 pm
-
ik moet het even kwijt. Ben vandaag op uitstap geweest met mijn dochter, hond EN met COCO. Even getwijfeld, zou ik het nu doen of niet. Coco in de reiskooi en ook mee in de auto. Tijdens de rit gaf ie geen krimp. Aan het strand was het reuzegezellig, coco hield zich stil tijdens het wandelen maar eens ik ging liggen in het zand ontspande hij. Lekker in de zon ging hij zich op mijn buik/borst nestelen. Veel volk aan het strand en dus veel aandacht voor Coco. 2 dames in een stoeltje hadden er voortdurend hun zicht in. 2 mensen kwamen zelfs foto's maken. Superheerlijk. Onvergetelijk, lekker zonnen met je papegaai ontspannen op je buik.
Daarna een terrasje en toen kwam hij helemaal los. Na enkele uitdagingen van fluitende terrasbezoekers begon hij er ook aan. Enkele mooie deuntjes en harde tonen gingen over de zeedlijk. De passage bewonderen zoals wij doen op terras, nou daar geniet coco ook heel erg van en dat laat hij merken.
Spijtig genoeg was Coco de enige papegaai op het noordzeestrand en dan nog met dit mooie weer.
Spijtig dat die mooie dagen bijna om zijn.
Wat een schattig beest is hij toch. :hart:
-
wat leuk micheline :thumsup:
jammer dat je geen foto's hebt, maar ik zie zo ook dat je genoten hebt coolthumb
-
Wat gaaf zeg!
Ze genieten idd echt van dit soort uitstapjes.
Als je dan dit weer leest, denk ik echt: Ja kortwieken vergroot echt de wereld van een papegaai!
Super dat je dit doet.
Ps. Ik verplaats dit topic even naar Lief en leed. Daar kun je al je verhalen over Coco kwijt ;)
-
hey micheline,
goed gedaan joh,maar had je even naar de ardennen gereden ipv de zee,had je niet alleen als gaaiengek gelopen wij warden der ook nog cheesy3
en beziens gegarandeerd zenne
maar goed voor cocootje :thumsup:
-
Dat klinkt als een heerlijke, gezellige dag! :thumsup:
-
Zee :o die van mij mogen niet eens meer in de buurt van het kanaal komen. Gekheid, sorrie (lees dagboek van Tigo en Balou)
Gaaf hoor aan de zee lekker uitwaaien, heb ik vorige week ook gedaan, maar dan zonder gaaien en met familie. :cool:
-
ik zal je dagboek eens lezen