Parkieten Land.NL
Papegaaien Forum => Huisvesting en Voeding => Topic gestart door: Cosch op september 25, 2006, 11:46:16 am
-
Als ik 's ochtends de bakjes vul, zijn ze allebei bijna niet te houden omdat ze hun walnoot dan krijgen. Die gaan ze eerst opeten. Vervolgens drinken ze wat en gaan een beetje harrisons eten.
En daarna zitten ze allebei zo heerlijk tevreden, ontspannen te dutten op hun favoriete plekje. Net of ze aan het uitbuiken zijn! ;D Mooi gezicht is dat! :hart:
Gaat dat bij jullie ook zo?
-
Ja hier idem dito. Sjakko kijgt 'smorgens Harrisons in het treatwheel en vanmorgen daarna meteen palmnoten. Ze zat heerlijk te schransen en daarna op één pootje heerlijk op de stok! ;)
-
Hier krijgen alle kippies 's avonds zaadjes, dan zijn ze niet meer te houden, 19 vogels hangen dan op hun kop, zelfs Flurry, waar zelden actie in zit, is dan actief cheesy2
En na het eten zitten ze allemaal heerlijk te poetsen, zo tevreden :hart:
-
Het topic is afgesplitst naar het harrisons topic! :thumsup:
Nog meer tevreden gaaitjes?