Parkieten Land.NL

Ontmoeting- en Gezondheidsplein => Gezondheidszorg => Topic gestart door: Janina op oktober 29, 2006, 10:20:50 am

Titel: Vogels en hartproblemen
Bericht door: Janina op oktober 29, 2006, 10:20:50 am
Ik zit nog steeds met Pino in mijn maag.
Het vermoeden was er dat haar problemen met hormonen te maken had, maar na 2 injecties om leggen / broeden tegen te gaan, blijkt dat dit niet helpt.
Afgelopen dagen was ze weer erg benauwd.
Ik kreeg de tip eens te gaan stomen met haar, en dit heb ik nu een aantal keren gedaan en ze gaat er wat rustiger door ademen.
Ik heb vaker gehoord dat wanneer het hart niet goed kan pompen er vochtophopingen komen, en dat is precies wat Pino heeft.

Als ze in de zuurstoftank geweest is, is dat vocht weg en gaat het even goed, na een aantal weken gaat het weer mis.

Is er iemand die hier iets vanaf weet, dit meegemaakt heeft?
Is er iets aan te doen, met medicijnen?

Titel: Re: Vogels en hartproblemen
Bericht door: miekje op oktober 29, 2006, 15:57:49 pm
Ik zou het niet weten.
Maar ik ben blij dat het stomen wel helpt voor dr  :thumsup:

Titel: Re: Vogels en hartproblemen
Bericht door: jeske5 op oktober 29, 2006, 16:06:02 pm
kan ze niet vaker in de zuurstoftank?
Titel: Re: Vogels en hartproblemen
Bericht door: Loes op oktober 29, 2006, 16:06:31 pm
Ach gossie! Mensen die vocht achter de longen hebben door een zwak hart, krijgen plastabletten.. ???
Titel: Re: Vogels en hartproblemen
Bericht door: Janina op oktober 29, 2006, 16:09:22 pm
Bloedverdunners heb ik ook begrepen.

Ja, ze heeft vochtverdrijvers, tabletten.
Tuurlijk, ze kan altijd de tank in, maar dan is ze steeds van huis, wat een hoop stress oplevert die dagen dat ze daar is,  maar misschien is er wel iets anders aan te doen als ze er eens achter zouden komen  ???