Parkieten Land.NL
Papegaaien Forum => Gedrag en Verzorging => Topic gestart door: ede op april 06, 2007, 18:07:04 pm
-
Volgens de regeltjes zou je je gaai moeten douchen met lauw water. Maar ik merk hier dat Kaya het het lekkerste vind met lauw tot warm water!
Dan gaat hij echt helemaal uit z'n dak. Vleugels wijd enzo!
Wat vinden jullie gaaien het lekkerste?
-
Die van mij vinden douchen helemaal niets mag dat ook ;)
-
Ja hoor. :) Coco vind het ook helemaal niks.
Hij ondergaat het tegenwoordig gelaten... maar genieten zal hij nooit! :(
-
Kaya vindt beide niks :) dus geen idee, maar mijn grasparkieten vinden alles lekker wat uit de lucht komt vallen, van warm water tot sneeuw (dat laatste tot bepaalde hoogte dan...) ;)
-
Mickey weet ik eigenlijk niet. We begonnen met warm en hij noemt zowel warm als koud nu "hm lekker waaaaarmmmmmm".
Badderen doet hij ook in koud en warm even enthousiast.
Pink vindt warm echt het lekkerst.
-
Lauw, maar het maakt de amazones eigenlijk niet zoveel uit, Ric vind het maar niets en ze ondergaat het :)
Groetjes Els
-
hier eigenlijk ook lauw behalve in de zomer dan het liefst echt koud
-
ik doe ook altijd warm water, en dat vindt ze best lekker.....
we douche samen, en lauw water is veels te koud voor mij :P
-
Geen van ze hier vind douchen echt leuk tongue2 maar ik doe het met warm water :)
-
Hier krijgt Biou een douche van de spuit warm of koud maakt niet uit
Echt douchen zal pas binnen enkele weken zijn
Onze va zei als de papegaai er niet op reageert een ander tijdstip kiezen waneer de papegaai actief is.
Dus letten we erop wanneer Bijou actief is douchen we ze en dan spreidt ze haar vleugels en geniet er duidelijk van.
Elke dag is anders voor ons maar ook voor de gaaikes
dus opletten wanneer ons gaaikes zeer actief en speels zijn, dan is het de moment om te sproeien of douchen
-
Oke bedankt voor de Tip Leo! Gaan we eens proberen!
-
Trouwens ik besef met net dat Kaya wel zelf badderd in zijn/haar waterbakje en dat is echt niet warm hoor, dat vindt hij wel lekker.... dit doet hij bijna dagenlijks :) hij sopt echt een voor een zijn pootjes doopt zijn bolletje onderwater en gaat lekker aan het fladderen in de waterbak... hele omgeving moet dekking zoeken want het spettert en spat er lekker op los. Corina had ooit eens een filmpje van Coco volgens mij die ook zo badderd.
-
Ja klopt. Dat doet Coco ook zeer regelmatig! :thumsup: Echt genieten voor em en voor mij!
-
Peanut en Donut maakt het helemaal niks uit.
Als ze samen met mij douchen is het warm water, maar ze springen ook zo in een bakje met koud water :)
De pietjes buiten in de voliere badderen zomers altijd in een bakje met heel lauw water (meer koud dan warm)
maar het liefst badderen ze in de regen, sneeuw of zelfs hagel! :seestars: (heel koud dus ;) )
-
Ja klopt. Dat doet Coco ook zeer regelmatig! :thumsup: Echt genieten voor em en voor mij!
Ja ik geniet daar ook van! Meestal maakt hij er ook een typisch geluid bij een beetje "kloek kloek" achtig :)
-
ik doe ook altijd warm water, en dat vindt ze best lekker.....
we douche samen, en lauw water is veels te koud voor mij :P
Hier hetzelfde!
-
Hier douchen met warm water :thumsup:
Ik merk wel in de loop der tijd dat Jamie het steeds leuker gaat vinden.
Maar gaat moeizaam, zeer langzaam, nauwelijks merkbaar eigenlijk, heb ik het idee dat hij het na 1 jaar ongeveer eindelijk een beetje op prijs begint te stellen :)
Hoe vaker je doucht, des te leuker ze het vinden, zoiets :thumsup:
-
in de douche of in het bad is het warm water,zitten niet te genieten
met de sproeier/verstuiver is het lauw water,niks genieten
in het badderkuipje,fris water,flip is er dol op,gaat dan echt uit zijn bol,tuur nog steeds afwachtende
-
Hier douche ik ze met lauw water, omdat ik warm een te grote ovegang vind naar gewone temperatuur en omdat het aangeraden wordt.. Wat ze het lekkerst vinden: volgens mij maakt het ze niet uit! Yiska vindt douchen en sproeien helemaal heerlijk en Sjakko is nog steeds niet echt enthousiast!! :)
-
de grijsjes hebben het lauw, tegen het koude aan maar de amazone houd van een nét even warmere straal. Kinky vind alles vreselijk ;)