Parkieten Land.NL
Papegaaien Forum => Al het overige! => Topic gestart door: Sanco op juni 30, 2007, 18:44:05 pm
-
Tony heeft sinds net een plekje naast zijn snavel. het bloedt net niet maar het is wel rood. kan dit komen door krabben? Ik kan me niets anders bedenken. maar als het komt door het krabben dan zal het misschien ook wel erger worden? Heeft iemand van jullie dit ook wel eens gehad en wat doe je eraan??
-
Ik denk dat je er even weinig meer aan kan doen dan in de gaten houden,
misschien dat hij met z'n nageltje is blijven haken ofzo en is het zo weer over ;)
-
als het niet over gaat is het dan verstandig om ermee naar de va te gaan? Straks ontsteekt het, misschien hebben ze er wel een crèmepje voor? ik kijk eerst wel effe of het erger wordt.. ;)
-
Precies,wat je wel kunt doen is het schoonmaken met voorgekookt,afgekoeld water
om het wondje schoon te houden maar dat is alleen nodig als het echt open is.
-
het is meer een schaafsel denk ik dan een echt wondje. het bloedt namelijk niet. maar dan is het schoonhouden inderdaad wel een optie. bedankt!
-
Dat hebben ze hier ook wel es. Ergens langs geschuurd ofzo!
In principe niks aan doen. Geneest wel weer!
Je zult merken dat je er gauw niks meer van zie! :thumsup:
-
gelukkig maar! Da's wel een geruststelling! :thumsup:
-
Quinzy dacht gister dat ie kon vliegen en knalde op de grond ergens tegen aan met als gevolg een schaafwondje boven z`n snavel hij doet het wel meer en heeft ook echt wel is een goede snee gehad dit heelt gewoon is net als bij kinderen niets om je druk over te maken.
-
nee volgens mij wordt het ook niet erger. ik hou het goed in de gaten maar hij heeft er zelf ook geen last van. Volgens mij weet ie zelf niet eens dat ie het heeft.. :)
-
Dat wondje wat Japie of Cocotje bij Coco had gemaakt zaterdag. Zie je nu al bijna niet meer! Gaat echt snel! :thumsup:
-
Ach.. ja, dat zijn echt geen dingen om je druk over te maken.. ;)