Parkieten Land.NL
Papegaaien Forum => Huisvesting en Voeding => Topic gestart door: Franny71 op juli 09, 2007, 20:11:23 pm
-
Ik weet dat een grijsje calcium moet hebben.
Wat heeft de voorkeur........een mineraalblok die je aan de kooi hangt en waar hij zelf aan kan knabbelen of is het beter om druppeltjes te geven?
Is een verder aanvulling van vitamines nog nodig of krijgt hij alles binnen bij een afwisselende voeding van zaden,groente en fruit?
-
Je kunt calcium poeder kopen in de dierenwinkel en dat bijv 1x in de week in het water doen!
Dan weet je zeker dat hij het binnen krijgt.
-
ook als je H pellets geef ?
-
Diesel drinkt niet echt zijn bak water leeg.
Geen idee wat hij dan binnen zou krijgen van die druppels.
Je verschoont het water toch dagelijks?
-
Er zijn pellets speciaal voor grijsjes en daar zit het al in
-
ook als je H pellets geef ?
In de Harrisons pellets De Potency Course zit voldoende. Je hoeft niet extra bij te geven!
Diesel drinkt niet echt zijn bak water leeg.
Hoeft ook niet. Zo veel hoeven ze ook niet binnen te krijgen. En wekelijks een paar slokjes als extra is voldoende.
Er zijn pellets speciaal voor grijsjes en daar zit het al in
Behalve de harrisons zit daar vaak niet voldoende in en is het raadzaam om extra bij te geven!
-
Is dat zo??? :o
Ik dacht dat daar voldoende inzit... Volgende keer toch maar navragen als ik weer bij Lorre en co ben...
-
zou iemand een soort van vogel speciaal winkel weten? ergens in de buurt van bennekom of anders online want waar ik woon zijn gewoon geen goeie winkels en ken verder niemand die dat weet alvast bedankt :-*
-
Zou et niet weten, war ligt Bennekom? ;)
-
Dat ligt naast Ede! :)
Je kunt naar Guppie Ede op de Schaapsweg in het centrum.
Zij hebben heel veel spul voor vogels en als ze iets niet hebben dan zijn ze altijd bereid om te kijken of ze het kunnen bestellen. Er lopen ook mensen rond die veel van vogels van weten! Zeker een aanrader. Het is daar echter niet goedkoop! (heb het op een ander forum ook al gepromoot... mag wel commisise krijgen ofzo! :) grapje)
-
in gelderland maar zou je anders een site weten want volgens mij hebben mijn parkieten een of andere mijt opgelope :CENS
-
Daar hebben ze zeker spul daarvoor! :thumsup:
-
bedankt zal daar geljik naar gaan kijken
-
toevalig morgen ga ik daar ook heen :yahoo:
-
:thumsup:
Leuk. Is een mooie dierenwinkel met 2 mooie ara's. Ik denk dat je met meer weg zult gaan dan waar je voor kwam. :)
-
Zelf had ik ooit calcygare gekocht bij Lorreco, maar sinds ik erachter gekomen ben dat de High Potency Coarse genoeg calcium heeft, voer ik dat niet meer bij.
Ik zou de voorkeur geven aan een mineraalblok in jou geval omdat de vogel dit als een speeltje/bezigheid kan zien.