Parkieten Land.NL
Papegaaien Forum => Al het overige! => Topic gestart door: Antonia op augustus 01, 2007, 13:31:18 pm
-
Ik was gister met Jacky op een grasveld.Er liep daar een hondje te spelen met z'n vrouwtje ...
tot ie ineens Jacky in de gaten kreeg :) hij kwam op 'm afstormen en Jacky meteen in de verdedigingsaanval ;D
(https://www.parkieten-land.nl/smf/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi75.photobucket.com%2Falbums%2Fi291%2FAntonia_bucket%2Fth_d72b7d7a.jpg&hash=4d5d44157a26eaa774ffee30db874e05dc8ed871) (http://s75.photobucket.com/albums/i291/Antonia_bucket/?action=view¤t=d72b7d7a.flv)
-
Je durft wel Antonia...
bij mij vloog een hond laatst Tigo aan. Maar goed dat ik er tussen kon springen...
Ik durf nu ook niet meer alleen met 4 papegaaien alleen naar het park te gaan :(
Wel ontzettend stoer dat Jacky even laat zien wie de baas is :cool:
-
dat hondje vind het leuk, lekker spelen ;D
:thumsup: filmpje!
-
Gewelidg leuk om te zien!!! Vond je het niet eng? Het is nog wel zo'n drúk hondje ook!!! :)
-
Je durft wel Antonia...
Ik ben best wel voorzichtig vaak,maar ik ben er ook achter ...
hoe voorzichtiger je bent ... hoe vaker er just iets gebeurt.
Maar ik sta er wel met m'n ogen bovenop hoor :)
-
Gewelidg leuk om te zien!!! Vond je het niet eng? Het is nog wel zo'n drúk hondje ook!!! :)
Ik merkte al gauw dat het hondje hem net niet raakte maar idd alleen erg druk deed :)
-
Ik ben best wel voorzichtig vaak,maar ik ben er ook achter ...
hoe voorzichtiger je bent ... hoe vaker er just iets gebeurt.
Maar ik sta er wel met m'n ogen bovenop hoor :)
Oh oh,dat heb ik meer gehoord,je kunt ook overdrijven Antonia,kijk als het een hond is die je bv goed kent ok,is een ander verhaal,alleen maar goed om aan elkaar te laten wennen,maar je staat er boven op zeg je :CENS.
Nou als het hondje,in dit geval dan een ander hondje dan, ff niet met z,n staart kwispelt,sta je er ook met je neus bovenop dat hij wel degelijk ff in het ergste geval doodgebeten wordt.
Ik vind hert ook erg leuk als dieren goed met elkaar omgaan,maar alleen maar een filmpje vertonen ,zonder daar bij te vermelden dat dit niet zonder gevaar is klopt volgens mij niet helemaal.
Bij mij lag er vroeger ook altijd een kat op de papegaaienkooi,de andere drie moesten het niet in hun hoofd halen,want dat kostte hun bwv spreken de staart.
Dit was in huis,alleen een krab van een kat kan trouwens je vogel de kop al kosten als er geen antibiotica prik wordt toegediend,dus ook dit was niet zonder gevaar.,maar nogmaals IN huis en bij een bekend dier van de vogel.
Gr Kees.
-
Ik ben best wel voorzichtig vaak,maar ik ben er ook achter ...
hoe voorzichtiger je bent ... hoe vaker er just iets gebeurt.
Maar ik sta er wel met m'n ogen bovenop hoor :)
Toen die hond achter Tigo aanrende vorige week werd ik wel weer even met mijn neus op de feiten gedrukt hoor. En volgens de eigenaar van die hond luisterde hij perfect. Alleen net op dat moment even niet en dan sta ik daar een boom met 4 papegaaien erin te verdedigen tegen een dolenthousiaste hond.
Ik had ze alle 4 op de hoogste tak neergezet, maar Tigo vloog er uit angst toch uit.
Ik had me hart in me keel kloppen hoor.
Nu vraag ik nieuwsgierige mensen met honden dan ook vriendelijk of ze hun hond aan willen lijnen als ze te dichtbij komen.
Ik vind het ook leuk om te zien dat andere dieren met mijn papegaaien kunnen, maar tiss net wat Kees zegt. Als je het dier niet kent weet je ook niet wat het doet.
De nekjes van kromsnavels zijn maar dun wat dat betreft. Zelfs die van een ara.
Ik wil je niet bekritiseren, maar het is eigenlijk meer waarschuwen.
Het kan 100x goed gaan, maar het hoeft maar 1x fout te gaan en wat zal je jezelf dan voor je kop slaan.
Het is wel een wijze les die ik inmiddels geleerd heb.
Groeten Jarno
PS: Misschien moet dit even afgesplitst worden beheer???
-
Oké, ik splits hem af met filmpje en al, misschien dat Antonia hem dannog even opnieuw kan zetten in het fillmpje van het kwartaaltopic? ;)
-
ikzelf zou het helemaal niet durven
als ik ga wandelen met tuur en flip op de buggy in de camping mijd ik alle straatjes waar honden zijn
ik kan nooit op voorhand weten wanneer flip het in zijn kop krijgt om eraf te vliegen shootme
als je het zo ziet ,is het best wel stoer van jacky ,maar anders :nailbiting: :nailbiting:
-
Het ziet er idd geweldig uit,maar toch is voorzichtigheid behoorlijk op zijn plaats.Laatst is een edeljong van mij vlak voor zijn eerste verjaardag bij zijn baasje doodgebeten door de hond.En dat doet pijn.......hel veel pijn.ondanks dat het mijn papegaai niet meer is blijft het toch een jong van mij.
Het blijft wel mooi om te zien hoe de dieren de rangorde bepalen.
Rob
-
Ik beweer ook niet dat Jacky niet stoer is, maar alst puntje bij paaltje komt wint het hondje het wel vrees ik.
Misschien is dit net een hondje met niet zoveel kwaad in de zin, maar als je het beestje niet kent, weet je dat bij voorbaat niet.
Ik probeer ook zoveel mogelijk honden te vermijden in het park, maar soms ontkom je er niet aan. Daarom ga ik niet meer met 4 papegaaien alleen naar het park. Samen met Ilona doe ik het wel, want dan kan één van ons de hond op afstand houden en de ander de gaaien in de gaten houden.
-
Jullie hebben helemaal gelk hoor.
Alleen het filmpje is pas gemaakt toen ik zag dat het goed ging ;)
Bij de honden van m'n zusje zou ik het niet zomaar durven,al ken
ik ze vrij goed.Dit was volgens mij ook nog echt een puppie,heel
lief,alleen erg enthausiast.
-
daar ging ik ook vanuit. Je gaat immers niet eerst filmen als er een hondje aangestormd komt ;)
gr jeannette
-
Ik heb het ook een keer gehad. Wij hebben een iniemienie bosje hier in de buurt daar moeten honden zijn aangelijnd ik was met Quinzy aan het wandelen en er loopt een hond los en die ziet ineens Quinzy bij me zitten vliegt op ons af Quinzy vond het dood eng die heb ik beetgehouden toen ie aan het fladderen was heb zo`n onwijze schreeuw gegeven dat die hond er vandoor ging en tegen z`n baas gezegd dat ie z`n hond moest aanlijnen.
Die had natuurlijk z`n excuus al klaar dat het een jonge hond was die wilde spelen ja doei dacht het niet aanlijnen die hap.
-
Dit was een heel lief en vriendelijk hondje,en erg leuk om te zien :hart:
-
Ik vind het poeplink, zo te zien is het een cairn terrier en vooral waneer hij achter de vogel aan loopt kan jachtinstinct oproepen en dan zijn het akelige felle hondjes, ikzelf zou nooit het risico lopen hoe leuk en lief het er ook uitziet.
Groetjes Els
-
Ik zou het ook niet durven met vreemde honden en zeker niet met honden die jachthond zijn
Eigelijk alleen met met mijn eigen hond die heeft wel de beten van Minou wel verstaan dan zet ze eigelijk op het lopen zodra Minou maar in haar buurt kwam
-
Ik vind het poeplink, zo te zien is het een cairn terrier
ik heb vandaag een beetje zitten googlen op dit hondje. Toevallig!
Zijn wel schattig zeg!
Had de link niet naar dit filmpje gelegd. Maar zo te zien is dit idd een cairn terrier!
-
ik heb vandaag een beetje zitten googlen op dit hondje. Toevallig!
Zijn wel schattig zeg!
Had de link niet naar dit filmpje gelegd. Maar zo te zien is dit idd een cairn terrier!
En die kunnen heel lief zijn, maar net als Manager die je kent Corina ,heel fel zijn daarom vind ik het heel link.
Groetjes Els
-
Is dat een beetje hetzelfde karakter?
Is natuurlijk ook een terrier! :CENS
-
Is dat een beetje hetzelfde karakter?
Is natuurlijk ook een terrier! :CENS
Ja komt wel wat overeen en vooral de kleinere terriers kunnen heel hard kwispelend een vogel of rat of wat dan ook grijpen en laten dan ook niet meer los.
Manager kon best goed met de vogels maar je moest altijd uitkijken want ze zijn zo snel en je zag het niet aan zijn houding hoor, kwispelen is ook opwinding he, kan alle kanten uit gaan.
Vooral het achtervolgen kan iets bij ze oproepen en dan ben je gewoon te laat al sta je er bovenop, ik wil gewoon waarschuwen , hoe leuk het ook liijkt maar je vogel is nergens als ze bijten.
Groetjes Els
-
Ik heb honden hun gedrag zien veranderen in iets wat de eigenaren niet eerder hadden meegemaakt.
Toen we Balou net hadden gingen we bij mijn tante op visite naar de camping en daar was me nichtje ook.
Me nichtje heeft een bordeaux dog. Ik heb de hond al een paar keer eerder mee gemaakt en het is een hartstikke rustig en lief dier dat liever lui dan moe is, maar bij het zien van Balou kreeg het beest ineens een energie boost waarvan me nichtje zei dat ze dat nog nooit eerder bij hem gezien had...
De hond zat al aan de riem, maar me nichtje kon hem amperaan houden.
(https://www.parkieten-land.nl/smf/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.bulldoginformation.com%2Fbordeaux-dog-1.jpg&hash=2c71da4f0cec2e2b4bd6c1accf95d5ea5225251e)
Ik ben erg voorzichtig met honden in de buurt van me gaaitjes...
-
Ik heb een tijdje geleden iets gelezen,dat was verschrikkelijk.
Iemand ging met zijn grijsje op visite bij mensen met een hond.
Nooit iets aan de hand, hele lieve hond, die persoon kwam daar al jaren met de gaai.
Die papegaai zat 's zomers altijd op de rand van een tuinstoel, op een zeker moment schrok de gaai ergens van en fladderde naar de grond, meteen kwam het jachtinstinct bij de hond naar boven en beet de papegaai dood :cry:
Het zal niet zo vaak gebeuren, maar honden en gaaien samen is toch opletten geblazen.
-
Me schoonouders passen ook elke vakantie op de hond van familie...
Tiss een erg braaf hondje en doet ook geen vlieg kwaad.
Zo waren wij ook een keer op bezoek toen Boomer daar was en er was niks aan de hand, tot dat Diva helemaal nerveus werd en elke keer zo ver mogelijk uit de buurt van het hondje wilde vluchten. Toen pas werd Boomer zijn interesse gewekt en bleef hij maar achter Diva aan drentelen. (Diva op de bank en Boomer op de vloer nauwlettend in de gaten houden zeg maar.) Dit terwijl de andere gaaien hem totaal niet interesseerde.
Hier een foto om te laten zien hoe kalm Boomer was met alleen Balou erbij...
(https://www.parkieten-land.nl/smf/proxy.php?request=http%3A%2F%2Falbum.zoom.nl%2Fpublic_images%2F10376%2Fn291rl.jpg&hash=bc5ec0db7c4fefd4fae913589e1cb36f996af533)
-
Jullie hebben helemaal gelk hoor.
Alleen het filmpje is pas gemaakt toen ik zag dat het goed ging ;)
Bij de honden van m'n zusje zou ik het niet zomaar durven,al ken
ik ze vrij goed.Dit was volgens mij ook nog echt een puppie,heel
lief,alleen erg enthausiast.
Zo is dat, ik weet zeker dat je eerst even heb staan opserveren voordat je dit zo toe liet.
En over mijn hondjes.... Met de ene gaat het wel, de andere niet, en dat weten we.
Dus houden we die andere wijselijk ver van Jacky vandaan :thumsup:
(https://www.parkieten-land.nl/smf/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg.photobucket.com%2Falbums%2Fv631%2Fasostaff%2FHaileyJacky.jpg&hash=bcf2fd657a606581ffed94327da4b3a6f598649f)
-
Heeeeel ver,beter gezegd ... ze mogen meestal niet eens beide tegelijk mee op stap :)
-
Ik vind het een grappig filmpje ;D
Die hond op de laatste foto, doet die Jacky ook niks?
Lijkt heel erg op onze hond, ook een am. stafford...
Onze hond doet de aga's niks. Maar.. hier is ook eens wat gebeurd :-[
Toen ik Koko pas had, (intussen overleden was ziek) was onze hond ook helemaal wild. We hebben haar dan ook moeten leren omgaan met Koko. Op een dag vloog Koko naar de bank, en de hond zat op die bank. Nou je raadt het al, hap! :o
De hond had Koko in haar bek, toen heb ik zo hard tegen de hond geschreeuwd, dat ze Koko van schrik weer uitspuugde. Koko was helemaal be-kwijld. Ik ben nog nooit zo geschrokken, toen dat gebeurd is, was onze hond nog een puppy. Met de jaren zijn ze wel echte dikke vriendjes geworden. Na een tijdje kon ik ze gewoon samen laten zitten.
Toen Mickey in huis kwam, was de hond weer helemaal dol, om Mickey's kooi heen aan't draaien, helemaal gefocust op Mickey. Net alsof ze hem wel even wilde bijten. Heel vreemd vond ik dat, want Koko mocht alles van de hond, op haar hoofd zitten, etc, en Mickey mocht dat niet. Intussen kan ik Mickey ook gewoon bij de hond op de rug zetten, maakt haar allemaal niet meer uit.
Ik denk dat gaaien en honden die elkaar vaker zien, beter aan elkaar moeten leren wennen. Dan is de kans op bijten echt minder, en de nieuwschierigheid van de hond is dan niet meer zo opdringerig, wat voor de gaai ook veiliger is. Dan nog: als een gaai bij een hond weg gehouden word door het baasje, is de kans groot dat de hond de gaai bijt, uit jaloezie ;)
-
De hond op de foto is een Engelse Stafford (Hailey) met deze hond en Jacky gaat het best redelijk goed,
maar ik vertrouw Hailey absoluut niet zonder m'n ogen op haar te richten.
Op de foto speelde ik met haar maar anders zou ik Jacky echt niet los naast haar laten zitten hoor.
De andere hond van m'n zusje (Aso) ,de vader van Hailey,kan ik niet eens vertrouwen al zit Jacky op m'n
schouder.De eerste keer dat ik met Jack bij m'n zusje was zat Jack op m'n schouder en sprong Aso zo hoog
dat ie bijna bij de staart van Jacky kon :o
-
Dat is schrikken :o Gelukkig gaat het er hier wat rustiger aan toe :)