Parkieten Land.NL
Parkieten Forum => Huisvesting en Voeding => Topic gestart door: 180sonic op december 11, 2008, 12:18:40 pm
-
Hoi allemaal,
Lucky is nu een half jaartje bij mij, vanaf het begin zit hij op zaad.
En heb ik hem telkens beloond met een pellet, geen nootje of wat lekkers, nee iets gezonds!
Nu hangt er 4 weken een bakje met pellets in zijn kooi en tot mijn verbazing heeft hij gister voor het eerst zijn bakje pellets leeg,
en zijn zaadjes laten staan!! Hij gaat dus voor de overstap!! :dance:
De pellets hangen met opzet laag in de kooi, zodat als hij er 1 versnipperd, hij de restjes nog kan vinden.
In het begin hingen ze hoger, maar dan pakte hij steeds een nieuwe, en dan gaat het hard met de pellets, maar het leeuwendeel ligt in de la..
Dus misschien voor de mensen die de overstap willen proberen, of moeite hebben met deze overstap, dat ze hier iets aan hebben!!
Groetjes Nic en Lucky !
-
Goed gedaan hee :thumsup:
-
Perfect :thumsup:
Ik durf het bijna niet te zeggen maar bij mij zitten buiten de gaaien en valkparkieten ook de kanaries op de pellets. :-[
-
wat goed!!!
:-*
welke pellets geef je ..?
-
harries, de rode verpakking nog, die is nog niet op :-[
-
wat goed van lucky en jou :thumsup:
-
Goed zo! :thumsup:
-
Zo hee wat goed hey. :thumsup:
Eenmaal aan de pellets, wennen ze heel snel aan andere soort/merk pellets. De eerste stap is dus gezet door Lucky :hart:
-
Lekker zeg :thumsup:
-
ben er echt heel blij mee!
dan weet ik zeker dat ie alle benodigde dingen binnen krijgt!
en niet alleen het lekkere eet :)
-
Eenmaal aan de pellets, wennen ze heel snel aan andere soort/merk pellets. De eerste stap is dus gezet door Lucky :hart:
En dan nog de harries!! :thumsup:
Bij ons heeft dat weken geduurd, ze aten ze nooit goed dus wij zijn over gestapt naar een ander merk.
-
Super NIcky! :thumsup:
-
ook deze morgen was het bakje leeg, nu wat minder zaadjes geschept ;)
-
Zo zie je maar, kleine mannetjes worden groot.
:thumsup: