Parkieten Land.NL
Ara Forum => Al het overige! => Topic gestart door: Croeze op juli 24, 2010, 22:28:26 pm
-
deze foto kwam ik tegen op internet
(https://www.parkieten-land.nl/smf/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.critterbreeders.com%2Flutino%2520macaws.jpg&hash=7529fb88e6c3ae061234759c03ece3ee791a132b)
(https://www.parkieten-land.nl/smf/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.critterbreeders.com%2Fmale%2520lutino%2520B%26amp%3BG.jpg&hash=27014895b9c5d5ab36f2626afd8ea3e27118813a)
-
Wow wat apart! :o
-
byzonder ! :o
-
heel appart
-
Zijn dit lutino's? Ze hebben wel rode ogen zo te zien. Inderdaad heel apart.
-
Ja dit zijn lutino's idd herkenbaar aan hun rode ogen :thumsup:
-
wat ik begrepen heb is het en lutino ja
alleen is een van de jongen al overleden
dus leefd er nog maar 1
hoop dat er snel meer varianten komen
-
hoop dat er snel meer varianten komen
dat snelle zal tegenvallen.
Hou maar eens rekening met het feit dat het een pop zou kunnen zijn. Kweken kan pas als ze een paar jaar oud zijn.
Koppel een ino aan een wk man en de jonge mannen zijn split ino.
Met deze jonge mannen verder kweken en daaruit kunnen dan weer ino poppen geboren worden.
-
(https://www.parkieten-land.nl/smf/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.weshootbirds.com%2Fimages%2Fphotos%2F02_whitescarletmacaw5.jpg&hash=cdf4a1040de5485a96b2b30aaed43722b99c31ed)
ik denk dat dit een "blauwe" variant is. Koppel deze aan een ino en op temijn zou je dat albino's lunnen kweken.
-
er was en pop en een man maar de pop is overleden is onder hand 8 jaar geleden dat ze zijn geboren
dus als ze geluk hebben duur het niet zo lang meer
-
Wauw wat mooi zeg, allebei :hart:
-
en is dit een zwakke mutatie of een werkelijke kleurslag?
-
Mutatie (zwak wil ik het niet direct noemen, er zijn enorm veel sterke mutanten in de vogelwereld)
-
ok.. ik bracht zwak er meer bij omdat er al 1 overleden was.. trok te snel een conclusie!
maar ik vind het wel mooi maar die ogen zo eng :o
-
Daar wen je wel aan vindt deze mooi om te zien maar de wildkleur heb toch wel mijn voorkeur :thumsup:
-
Ze zijn inderdaad erg bijzonder, maar of ik er zelf voor zou gaan weet ik niet.. vind ze iets te bleekjes :-[ haha.. mag wat mij betreft wat meer kleurtjes ;)
-
Ze zijn inderdaad erg bijzonder, maar of ik er zelf voor zou gaan weet ik niet.. vind ze iets te bleekjes :-[ haha.. mag wat mij betreft wat meer kleurtjes ;)
Ben er helemaal mee eens!