Parkieten Land.NL
Ontmoeting- en Gezondheidsplein => Lief en Leed => Topic gestart door: aschra op maart 23, 2012, 09:59:10 am
-
Hoe kan je nu deze vogels aanbieden op mp, dan zit er dus echt een steekje bij je los.
http://dieren.marktplaats.nl/vogels-parkieten-en-papegaaien/543362303-jonge-grijze-roodstaart.html?return=eJw9itFOwzAMRf9lUvu2Jk1W0FJFqBMP%2FAHPoTVrtLSxYhcQiH%2FHFQjJss89vsG17is63ZMzd9odCEIZ535mRqfULSOszRLKjTGFwNSsSU0RCqxHGc7wAnOWpN7yFRIdUaoR%2BPeNAeEaQpQ35Vz4X6jxZO6bmZf08JF8W0%2FkOVd2aCt7SbIGe%2B52NILS3JEFPyMK0utEEoRwl1pgET%2Bs2wIljrvf%2FnymKGRqxM3rGjPxmCfw1mjz9FyH96q7mLM1VfcopOX47qRbe%2Bi%2FfwAGlldt&df=1&fta=eNpVk01vnDAQhv9K5MOe7TEYPGgPrXpopKqKlKo9RFE0%2FmCLwgJa2GTb1f73DjY5VOLwMJ8vMwNhhdcZaxTnU%2F%2FyRv0smhmVNCgu%2FV7twrxfRlRNr1DbsukBC6iafsG%2F3dTMbZixmRaUzXHC4XyMp84305nfx7lD2E3TeS930zgvfgxxr0HC1187en8Cq%2BH5ST7vy0IqvbYsUEx0iKLpuNuMGkUXkhYNzNpRoFDChcFK0gkoOqgYrIMCdLKAa%2F1FtcFoXbgLSKN96TZQVCWgIpYMuqTAdVZLbYxMYBS0CcoYItdpY7BlzgLpTQJVSZUBXHZJ36YsaHWd6kAEHxIEl7tD5a3NYElnMHGzbArBhGqtI5UrQ3YB2dQCVF3VK6jorWFhBNbVqYUKTm1gyi2m9amg8t6ZDLVMQ1Y8ymWcKMwvfRwOy%2B913IYdFsWRLi%2FrBnjoAVXFRkBB76IhVHjlbfLKmNO5sOf%2By7a11b5iieIbudhv%2FDiOpyX1VCg%2Bk3%2BNQ%2FhOx7iawG7%2Buwc6vXZxicMdPw80xQNRF4cPrZ%2BW5dS58xJ%2F%2FJlSJtdSIut95Pz7gdckslQlV%2BC7%2FUn9ef2KTbfMerZDu2VBKSbJ%2FT%2BQ%2F4MPFRx7u%2BUhvK0xEq%2B32z%2F47O4q&fta_ind=18&fs=1
-
Het is idd een super suffe advertentie....arme dieren
-
Ik herken die foto van hier op t forum. zou die foto gepikt zijn? Ooit een topic van grijsjes kweek volgens mij van Wesley, gaaitjes op t gras èn die schutting van wilgentenen!
-
heb hem gemaild dat hij niet spoort om zieke dieren aan te bieden én mp getipt over aanbod zieke dieren :angry:
-
Er is nog veel meer gedoe met die man. :angry:
Hij heeft laatst een grijze roodstaart verkocht, die is na 2 weken overleden aan PBFD (sectie gedaan).
Hij reageert niet op mails, wimpelt telefoontjes af.
De persoon die haar roodstaart heeft verloren aan deze ziekte, is actie aan het ondernemen tegen hem.
Dat zal wel de reden zijn dat hij dan nu toch maar vermeld dat ze PBFD hebben
-
KNETTERGEK >:D >:D
en heel triest :cry:
-
mijn foto is niet te zien?!
Trieste man maar helaas zulke mensen zijn er ook.
Het liefst zou ik hem :angry: >:D :boo: :inv: :argh: :bruce: :boxer:
Even later.....
Toen ik hem een mailtje wilde sturen zag ik idd mijn foto.
Nog wel de foto van mijn eerste nesje grijze. :angry:
-
er wordt momenteel ook gezegt ;dat ze deze kweker proberen kapot te maken
:angry:
als me goed kijk dan , zit er een waarschijnlijk een andere persoon achter :CENS
die zijn naam gebruikt en telefoon nr
om hem in kwaad daglicht te zetten
dat geeft dan ook de verklaring ,dat dit zo geschreven wordt
-
mijn foto is niet te zien?!
Trieste man maar helaas zulke mensen zijn er ook.
Het liefst zou ik hem :angry: >:D :boo: :inv: :argh: :bruce: :boxer:
Even later.....
Toen ik hem een mailtje wilde sturen zag ik idd mijn foto.
Nog wel de foto van mijn eerste nesje grijze. :angry:
Mijn geheugen werkt dus tòch wel goed! Wat een :-X streek van degene die deze advertentie heeft geplaatst! :angry:
-
Heb gelijk maar een klacht ingevuld bij Marktplaats... :angry:
-
er wordt momenteel ook gezegt ;dat ze deze kweker proberen kapot te maken
:angry:
als me goed kijk dan , zit er een waarschijnlijk een andere persoon achter :CENS
die zijn naam gebruikt en telefoon nr
om hem in kwaad daglicht te zetten
dat geeft dan ook de verklaring ,dat dit zo geschreven wordt
Dat dacht ik ook al ja.. van jezelf ga je zoiets niet schrijven, of er zitten echt een paar steekjes los..
-
Op een andere site las ik dat degene die deze advertentie geplaatst heeft, een jong bij die kweker had gekocht die binnen afzienbare tijd dood ging aan veerrot. Kweker speelt mooi weer, dus ik denk dat de plaatser op deze manier de kweker een hak wil zetten. Ik kan me dat wel een beetje voorstellen moet ik eerlijk bekennen. :CENS
-
Ja maar pik dan geen foto van een andere kweker die zijn zaakjes wel goed op orde heeft, toch?
-
het rare is dat zij (koper van de grijse), niet open kaart wilt spellen .
Ze wilt niet het antwoordt wat ze gehad heb van de kweker vertellen .(dit schijn wel opgestuurd te zijn ,naar iemand van een andere forum -van de kweker naar de forum adm)
waar twee ruzie hebben zou de waarheid wel in het midden staan
dit zeg niet dat de gene die de advertentie heb geplaats de zelfde is als de koper :seestars:
-
Eigenlijk kan ik het me eigen gewoon niet voorstellen dat een kweker bewust vogels met veerrot verkoopt .
Dan moet deze koop zijn gedaan in het allereerste stadium dat het mischien nog niet is te herkennen . :CENS