Parkieten Land.NL
Ontmoeting- en Gezondheidsplein => Gezondheidszorg => Dierenartsen => Topic gestart door: Loes op mei 19, 2005, 17:05:44 pm
-
Iemand wel eens van deze vogelarts gehoord? Als er goede ervaringen mee zijn, kan hij eventueel bij de Dierenartsen....
http://www.ipalgi.nl/spreekuren.htm
-
ben dan wel 46 en 41jaar in den haag gewoont en bijna elke dag nog in den haag maar deze beste man ken ik niet en ook nooit van gehoord .
misschien is het een beste vogel(dierenarts ) maar weet het niet
-
Ik heb z'n naam wel eens gehoord maar ken echter geen mensen die ervaring met de praktijk hebben.
-
Vind het in ieder geval al goed dat ze daar een aparte vogelarts hebben.. ;)
-
Ik heb wel eens van Palgi gehoord maar volgens mij waren dat geen positieve berichten :CENS
Meer weet ik ook eerlijk gezegd niet hoor
-
hoi ben bij deze arts geweest om te kortwieken , maar moet je zeggen dat ik het er niet prettig vond :( het is er erg rustig en dat vind ik vreemd , ???dus ik zoek iemand anders!!
Vond het geen prettige binnenkomst, zelf vind ik breuk op de ieplaan geweldig :thumbsup:, maar voor volgels weet ik niet of hij gespecialiceert is, maar een top arts, mensen komen van van buiten de stad voor hem, hij zit op de ieplaan in den haag! ::)
-
Ik ,zou gaan naar dr molendijk in den haag is erg aardig en leg ook veel uit dr palgi is wel oke maar lig niet in mijn straatjr ik vind hem een beetje kort en knorrig.Maar ieder zijn mening .Vrij land he ;D
-
Hahaha, dat kartaf en knorrig zijn hebben volgens mij meer vogelartsen last van.
Ik heb begrepen dat DE Dr H. hier ook last van heeft ;D
-
Het zou me niet echt vele kunnen schelen als hij knorrig is.. als hij maar goed is.. :thumbsup:
-
Ik ,zou gaan naar dr molendijk in den haag is erg aardig en leg ook veel uit dr palgi is wel oke maar lig niet in mijn straatjr ik vind hem een beetje kort en knorrig.Maar ieder zijn mening .Vrij land he ;D
heb je misschien een adres van deze dokter?bvd
groeten Maurice
-
Inmiddels is Roodrunner dus met haar doodzieke Elvis zelf bij dokter Palgi en dat bevalt volgens mij prima... :)
-
Zijn er al nieuwe ervaringen met deze dokter?
-
Volgens mij is palgi ermee gestopt??
Dat had ik ergens gelezen...
De beste man heeft trouwens geen goede reputatie...
Maar dat heb ik niet uit eerste hand.
Ik zelf ben er nog nooit geweest.
-
Wat ik ervan heb begrepen is dat Palgi niet meer de eigenaar is van de praktijk (per 1 januari 2009), maar er nog wel op afspraak werkt als vogelarts.
-
Dit is de praktijk-site nu;
http://www.dierenkliniek-hetzicht.nl/
-
Ja er is nu iemand anders daar.
Met Palgi had ik een hele slechte ervaring :(
-
Palgi doet nog wel de vogels... Ik blijf daar ook uit de buurt
:-X
-
Ok, bedankt voor jullie reacties.
Ik was een beetje opzoek naar een dierenarts in de buurt die en vogels en honden behandelde.