Parkieten Land.NL
Dwergpapegaaien Forum => Kweken! => Topic gestart door: Deborah op juli 19, 2005, 17:38:35 pm
-
Hoe oud zijn Agapornissen als ze gaan paren??? of wat ik eigenlijk bedoel, hoe oud is een popje vruchtbaar?
-
Men zegt dat de agaporniden broedrijp zijn met 1 jaar.
Zelf geef ik de voorkeur om nog een halfjaartje langer te wachten, om teleurstelling misschien te voorkomen.
-
Inderdaad, met een jaar ongeveer zijn ze geslachtsrijp, maar ik ben ook een voorstander om nog een half jaar tot een jaar te wachten, dus rond 1,5
-
Inderdaad, met een jaar ongeveer zijn ze geslachtsrijp, maar ik ben ook een voorstander om nog een half jaar tot een jaar te wachten, dus rond 1,5
-
De popjes hier zijn eigelijk niet eerder gaan leggen dan wanneer ze ongeveer een 1,5 jaar oud waren, dus meestal regelt dit zichzelf wel, vermoed ik.
Moedig ze in ieder geval niet aan, dus geen nestkastje ophangen en wees zuinig met eivoer. Wanneer je pellets geeft, is eivoer overbodig, behalve wanneer ze gaan leggen. Dan geef ik wel eivoer.