Parkieten Land.NL
Dwergpapegaaien Forum => Al het overige! => Topic gestart door: Rianne op september 04, 2005, 21:09:07 pm
-
Ik heb even een vraagje: Ik wil mijn balkon (laten) dicht timmeren met hout en gaas. In eerste instantie wil ik dit doen, zodat mijn 2 katten lekker naar buiten kunnen zonder dat deze muts zich zorgen hoeft te maken... :-[ ;D
Nou heb ik ook zo af en toe 4 aga's te logeren..(van Janina ;)) en ik wilde graag weten of iemand hier misschien ervaring heeft met welke houtsoorten en gaas je het beste kunt gebruiken... :D zodat ook de aga's lekker op het balkon kunnen....(niet samen met de katten uiteraard... ;) ;D)
-
Je kunt gewoon naar de Gamma,Karwei of waar dan ook heen gaan en vuren balkjes kopen en voliere gaas.(op rol van 10 m.) je maakt een stevig raamwerk op je balkon en maakt het gaas vast aan de binnenkant zodat de birds niet aan het hout kunnen knagen,it's a simple ;)
-
Dat klinkt idd simpel, thanks! :-*
-
( Je bent een schat, Rianne :-* dat mijn aga's af en toe mogen rondhuppelen bij je! )
Ja, nu nog even maken ;D
Is het hout wel 'aga-bestendig' want die krijgen heel veel kapot :)
-
Is het hout wel 'aga-bestendig' want die krijgen heel veel kapot :)
Zolang je het gaas aan de binnenkant vast zet moet het goed gaan,anders kun je hoekstrippen op de randen waar ze bij kunnen plaatsen. ;)
-
Wat leuk Rianne dat je die vier donderstenen af en toe mag verzorgen!! :thumbsup:
-
Jeemig, jij bent wel een super aga oppas! :thumbsup: :-*
-
Ja ik vind het ook echt superleuk en voor mijn dondertjes is het helemaal geweldig! :thumbsup:
-
Wat leuk Rianne dat je die vier donderstenen af en toe mag verzorgen!! :thumbsup:
Ja, dat vind ik ook echt supergaaf! :thumbsup:
-
Welk soort hout (takken) mogen erin voor de vogels om op te zitten, knagen...enz.? Of welke niet, als dat makkelijker is ;)