Voor het ogenblik niet echt, hij is minder schrikkerig en bij het buitenzetten en buitenrijden van de kooi doet hij echt niet meer zo gek.
Ik ga hem echt niet pushen voor weer een terugval te krijgen en ben al blij dat hij zover is.
Hij is ook in de rui en ben dan ook bang dat hij de nieuwe veren beschadigd bij het vallen of erger nog verliest.
We zijn zinnens om hem samen met Ecco een mooie ruime buitenvlucht te geven tijdens de zomerperiode. met waarschijnlijk ook verblijf in de winter. Moeten we nog eventjes over nadenken.
Mijn bedoeling met Victor is dat hij gewoon weer geniet en hij beseft dat niets hoeft maar wel mag. Hij is op de tijd dat hij hier is al stukken voorruitgegaan en wie weet. Maar ik denk dat z'n traume echter te diep zit om nog te kunnen genieten van een grijsje dat los is. Daarom ook ons besluit met ruime vlucht buiten, je ziet op de foto's dat hij van buitenzitten echt geniet en ook Ecco doet dat, en dit is voor mij het belangrijkste dat de vogel weer genieten kan.
groetjes
DInnie