Auteur Topic: koppel grijze  (gelezen 4597 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

old john

  • Gast
koppel grijze
« Gepost op: januari 03, 2006, 08:21:46 am »
joepie ga dadelijk kijken voor een broedrijp koppel congo grijze roodstaarten zijn in 2003 gesext en waren toen broedrijp is wel import maarja hoop dat het wat wordt

old john
 :wow:

kellyjeroen

  • Gast
Re: koppel grijze
« Reactie #1 Gepost op: januari 03, 2006, 08:38:04 am »
o leuk joh

Riboet

  • Gast
Re: koppel grijze
« Reactie #2 Gepost op: januari 03, 2006, 09:05:00 am »
Leuk!

Pappa- en Mammagaai zijn ook wildvang, maar doen het ook heel goed hoor. Mammagaai blijft een beetje schuw, maar Pappagaai wordt steeds makkelijker. En ik ben tot nog toe harder gebeten door hun nageslacht dan door henzelf  ;D!

old john

  • Gast
Re: koppel grijze
« Reactie #3 Gepost op: januari 03, 2006, 09:07:40 am »
bedoel er eigenlijk mee dat ik niet zo voor wildvang ben maarja anderzijds is het geen verse import dus ja zijn ze toch al hier

groetjes old john

Riboet

  • Gast
Re: koppel grijze
« Reactie #4 Gepost op: januari 03, 2006, 09:19:50 am »
Ja, zo dacht ik ook over de mijne, hoor. Ik snap het wel.

Mijn oorspronkelijke plan was: voliere bouwen; stuk of 5 jonge grijzen kopen (natuurbroed), zelf een koppel laten samenstellen en dat behouden. Maar ja, ik kreeg dit koppel importgaaien op mijn pad en kon ze gewoon niet meer weigeren. Ze werden, zo voel ik dat nog steeds, niet zomaar aan de eerste de beste aangeboden, dus dit koppel moest gewoon naar mij (ondanks mijn toekomstplannen voor nakweekgrijsjes). De vorige eigenaar heeft maanden gewacht voor ik zover met mijn voliere was dat die twee konden verhuizen. Inmiddels werden er voorstellen aan hem gedaan om de pop om te ruilen met een mindere pop (die eieren vertrapt). Ik dacht eerst dat dat een verhaal van de oude eigenaar was om me te paaien, tot het me uit een andere hoek ook werd verteld door iemand die niet wist dat ik HET koppel had... (:angry: wat heb je toch een kwaadwillende mensen zeg).

Ben heel blij dat ik een betrouwbare verkoper en een betrouwbaar koppel heb gekregen  :thumsup:.
Ik hoop dat de grijzen je bevallen. Maak je ook foto's?

old john

  • Gast
Re: koppel grijze
« Reactie #5 Gepost op: januari 03, 2006, 09:23:21 am »
ja ik maak foto's beze grijsjes werden op marktplaats aan geboden in arnemuiden zeeland bij een zekere van belzen

hoop van harte dat het wat wordt kijk er echt naar uit

groetjes old john

ps waar moet ik specifiek op letten

Riboet

  • Gast
Re: koppel grijze
« Reactie #6 Gepost op: januari 03, 2006, 10:03:52 am »
Ik denk dat ik op de algehele gezondheidstoestand van de vogels zou letten: of ze niet scherp op de borst zijn. Kijk wat er in de voerbakken ligt (of vraag wat ze zoal krijgen), dat ze dus gevarieerd te eten hebben gekregen, kijk hoe de hygiene is (hoewel dat ook niets zegt, want als iemand weet dat je komt, kan hij/zij het hok net even van te voren schoonmaken). Of het een echt koppel is, is altijd afwachten.
Ik weet niet of je dat kunt 'zien'. Als Pappa- en Mammagaai in de buitenren zitten, zie ik aan niets dat ze een koppel zijn. Het is niet zo dat ze altijd dichjt bij elkaar zitten of elkaar overal volgen. Nou ja, als ze ze alleen maar naar elkaar zitten te hakken, zou ik hun liefde wel wantrouwen haha.

Blijft toch een kwestie van vertrouwen tussen een verkoper en koper ???.

Ik denk dat je op je eigen eerste indruk moet afgaan. Misschien nog een afspraak maken (zoal die er al bestaat) over pbfd test ofzo en de sexpapieren inzien natuurlijk (en meekrijgen bij aanschaf).

Misschien dat iemand anders dit nog kan aanvullen.

Succes in ieder geval.

Offline Loes

  • Global Moderator
  • Senior Parrot
  • *****
  • Berichten: 18979
  • Geslacht: Vrouw
  • Sjakko
Re: koppel grijze
« Reactie #7 Gepost op: januari 03, 2006, 10:15:03 am »
Spannend zeg! Sexepapieren inzien inderdaad. Je hoort toch vaak dat het twee poppen of twee mannen blijken te zijn.. Getest zijn lijkt me ook erg belangrijk! Succes! ;)

old john

  • Gast
Re: koppel grijze
« Reactie #8 Gepost op: januari 03, 2006, 11:58:15 am »
ja heb ze genomen ga ze vanavond met het vrouwtje ophalen zag er allemaal keurig uit bij deze man vogels waren wel schuw maar zaten in het broedblok ogen staan mooi helder en waren mooi maisgeel ja ik vertrouw het wel



groetjes old john
« Laatst bewerkt op: januari 03, 2006, 15:11:10 pm door old john »

Riboet

  • Gast
Re: koppel grijze
« Reactie #9 Gepost op: januari 03, 2006, 12:56:42 pm »
Gefeliciteerd  :thumsup:!

Offline The Birdman

  • Uit de jeugdrui
  • ********
  • Berichten: 838
  • Geslacht: Man
  • The Birdman
Re: koppel grijze
« Reactie #10 Gepost op: januari 03, 2006, 13:05:15 pm »
Proficiat!dit jaar wil ik ook zeker een koppel aanschaffen! ;)

old john

  • Gast
Re: koppel grijze
« Reactie #11 Gepost op: januari 03, 2006, 17:34:09 pm »
ja birdman ben ik je toch voor geweest ga ze zodadelijk halen joepie :P

vogelgek

  • Gast
Re: koppel grijze
« Reactie #12 Gepost op: januari 03, 2006, 18:47:44 pm »
hoi feliciteerd en ik hoop snel wat foto's te zien als je ze hebt ikb en ooooook van plan om volgend jaar een koppel te nemen alleen dan geen grijze maar amazone's


gr sjaak

Offline Loes

  • Global Moderator
  • Senior Parrot
  • *****
  • Berichten: 18979
  • Geslacht: Vrouw
  • Sjakko
Re: koppel grijze
« Reactie #13 Gepost op: januari 03, 2006, 19:01:27 pm »
Gefeliciteerd! ;)

old john

  • Gast
Re: koppel grijze
« Reactie #14 Gepost op: januari 03, 2006, 20:00:34 pm »
ja hoor ze zijn thuis hier wat duidelijkere foto's

   



zijn ze niet mooi het is opagaai en omagaai

groetjes old john
« Laatst bewerkt op: januari 03, 2006, 20:37:15 pm door old john »