in totaal 4 eieren ,waarvan 1 onbevrucht.
2 zijn er uitgekomen ,maar het 2e jong was de andere dag al dood.
Het 3de ei heb ik later zelf verwijderd hier zat een nog niet volgroeid kuiken in.
Moet er wel even bij zeggen dat het een tamme(zat voorheen bij iemand in huis)pop is,en nu in de voilliere.
Mischien hierdoor wat een kleiner nest
?
Mijn ervaring is zelf dat de kakariki's nesten van 4 tot 10 eitjes leggen, dus opzich kan het wel..
Maar het 3e ei dat je heb verwijderd zou je beter kunnen laten liggen, althans dat doe ikzelf altijd zodat mocht er jongen geboren zijn, dat ze dan toch beetje steun, hoe zeg je dat, maar toch ergens tegen aan liggen.. en haal zelf een onbevrucht pas weg nadat de jonkies een goeie 1,5 week zijn! omdat ze dan al beter hun evenwicht kunnen bewaren!
over dat het een tamme is, heeft er na mijn gevoel niets mee te maken!
want ik heb er genoeg verkocht en die komen vanuit een voliere die na huiskamer zijnv erhuisd, en ken 2 popjes die ikzelf heb gekocht hebben al meerdere eitjes gelegd, dus volgens mij heeft dat er niet mee te maken!
Maar helaas is het niet gelukt dit x bij jou.
BIj mij zelf heb ik nu ook 2 verlaten nesten gehad.. wat niet lukte maar gewoon moed blijven houden en dan komt alles goed!!