Auteur Topic: aaaaarghhh! Bijten!  (gelezen 4777 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline Janina

  • NOP Sponsor
  • Senior Parrot
  • *************
  • Berichten: 5923
  • Geslacht: Vrouw
Re: aaaaarghhh! Bijten!
« Reactie #15 Gepost op: januari 19, 2007, 17:03:03 pm »
Dat kan, dat hetgene is wat ze niet kent als iets engs ervaart.
Misschien kun je het dan beter eerst voor haar neerleggen zodat ze het eerst zelf kan gaan bekijken en als ze het eenmaal kent, dan aanbieden vanuit je handen.

Belonen is altijd goed!  :good:

Offline 180sonic

  • Moderator
  • Senior Parrot
  • *****
  • Berichten: 11050
  • Geslacht: Vrouw
  • ~ Cor & Lucky ~
Re: aaaaarghhh! Bijten!
« Reactie #16 Gepost op: januari 19, 2007, 17:25:31 pm »
ja dat denk ik ook janina,
ik heb hier ook zo'n angstpoeper! in t begin werd ik aan alle kanten aangevallen als ik met een stukje fruit kwam of iets dergelijks, dan moest ik echt 15 min stil zitten met dat stukje
en dan durfte ze stapje voor stapje te komen kijken, die 15min is echt waar hoor! je moet met sommige vogels meer geduld hebben als met anderen,
ik ben er inmiddels achter dat ze t niet zo op fruit heeft... maar goed daar gaan wel 2 maanden overheen voordat je dat door hebt  doh

Meisje

  • Gast
Re: aaaaarghhh! Bijten!
« Reactie #17 Gepost op: januari 21, 2007, 15:40:26 pm »
Ow? Dus ze is mischien bang dat wist ik niet :( Met appel geven gaat het nog steeds goed. Gister heeft ze een paar hapjes broccoli gegeten dat vond ze lekker geloof ik  :thumsup: Wortels niet, dan word ik weer aangevallen.

Misschien een stomme vraag he, maar kunnen vogels kleuren zien? Mischien dat ze die felle kleuren niet leuk vind  ???

Oh en Janina, mij schiet net iets te binnen. Je vroeg me in dit topic of ze me vaker bijt. Mij schiet net te binnen wanneer ze ook aanvalt en heel hard bijt. Namelijk als ik op een stuk papier aant schrijven ben, dan valt ze de pen aan. Dan springt ze van mijn schouder af en rent heel snel op die pen af en bijt er in.
Weet niet of dit hetzelfde soort gedrag is als met dat fruit  :CENS

Offline 180sonic

  • Moderator
  • Senior Parrot
  • *****
  • Berichten: 11050
  • Geslacht: Vrouw
  • ~ Cor & Lucky ~
Re: aaaaarghhh! Bijten!
« Reactie #18 Gepost op: januari 21, 2007, 17:12:44 pm »
hihi ik heb hier ook een vogel die gek is op pennen! daar kan je lekker mee gooien! en als je ermee schrijft kan ze ermee stoeien!
vogel kunnen weldegelijk kleuren zien! denk aan de papegaai die de juiste kleur blokjes aanwijst ;)
heb gister van "diesel" gehoord dat haar gaaitje bang is van allerlei kleurtjes, dus al het speelgoed moet een normale/hout kleur hebben!
dus het zou weldegelijk kunnen dat ze bang is van de kleur :)

Meisje

  • Gast
Re: aaaaarghhh! Bijten!
« Reactie #19 Gepost op: januari 21, 2007, 17:55:50 pm »
 doh oja wat stom van me hahaha, heb het wel eens een papagaienshow gezien dat een papagaai kleuren opnoemde.
Dan zou ze dus bang kunne zijn voor de kleur. Zal er eens op gaan letten.

Offline Janina

  • NOP Sponsor
  • Senior Parrot
  • *************
  • Berichten: 5923
  • Geslacht: Vrouw
Re: aaaaarghhh! Bijten!
« Reactie #20 Gepost op: januari 21, 2007, 18:14:21 pm »
Het klinkt mij meer als typisch collie (popje) gedrag, dan bang voor kleuren.
Zij zoekt dingen uit waar zij de baas over wil zijn en dat gaat aanvallen.
Dat willen ze hier ook nog wel eens doen. 

Meisje

  • Gast
Re: aaaaarghhh! Bijten!
« Reactie #21 Gepost op: januari 21, 2007, 19:36:46 pm »
Beetje dominant gedrag dus? Als dat zo is dan snap ik misschien waarom ze me aanvalt met het fruit geven en waarom ze de pen aanvalt als ik ben aant schrijven. Ze vind papier leuk om te knagen, daar vliegt ze dan ook meestal op af als ze de kans krijgt. Zou het dan kunnen dat ze de pen aanvalt, om die pen bij het papier weg te krijgen zodat ze het papiertje kan pakken?
Zelfde met het fruit, mischien dat ze mij bijt omdat ze het fruit voor zich alleen wil hebben zonder mijn handen.

Klinkt logish of zit ik fout?

Offline Janina

  • NOP Sponsor
  • Senior Parrot
  • *************
  • Berichten: 5923
  • Geslacht: Vrouw
Re: aaaaarghhh! Bijten!
« Reactie #22 Gepost op: januari 23, 2007, 15:10:21 pm »
In mijn ogen klinkt dat wel logisch. Dominant gedrag.

Meisje

  • Gast
Re: aaaaarghhh! Bijten!
« Reactie #23 Gepost op: januari 23, 2007, 19:06:59 pm »
nou dat probleem is dan snel opgelost. Dan doe ik gewoon Nog dominanter  :P

Offline Janina

  • NOP Sponsor
  • Senior Parrot
  • *************
  • Berichten: 5923
  • Geslacht: Vrouw
Re: aaaaarghhh! Bijten!
« Reactie #24 Gepost op: januari 23, 2007, 22:22:34 pm »
Precies, eigewijzer zijn dan je gaai  cheesy3