Hoi Pascallo, ondertussen heb ik zijn huidige vrouwtje gesproken.
Deze gaai komt bij een oud vrouwtje vandaan die naar het bejaardenhuis moest en haar vogel niet mee mocht nemen. Toen is hij, 4 jaar geleden, bij hun terecht gekomen. Geen contacten met andere vogels, geen verloop van vogels. Alleen hun eigen valkparkiet aan de andere kant van de kamer, een jong ding.
Woensdag ga ik langs om te kijken of de klik tussen ons er is. Zo ja, dan neem ik hem in ieder geval. Ik zal dan zorgen dat ik een afspraak bij m'n va heb op korte termijn die kan hem dan gelijk nakijken. Ook zal ik hem laten kortwieken, dat is ie nu niet.
Hij schijnt echt een hekel te hebben aan mannen. Zij kan alles met hem doen. Als hij op zijn route naar zijn vrouwtje haar mans voeten tegen komt, moet die man echt met zijn benen de lucht in want anders bijt ie begreep ik.