Dit is ook de reden waarom ik het zo raar vind dat een arts een verdenking roept.
Als de arts gewoon had gezegd dat ie nog wat bloedonderzoek wilde verrichten omdat hij twijfelde of alles in orde is, dan was er niets aan de hand geweest.
Had jij dan niet gevraagd wat hij ging onderzoeken? Ikke wel. Had hij er toch ook niet om kunnen liegen?
Het is een vervelende situatie dat zeker, maar ik maak me er niet druk om hoor Pascal.
Ik ben wel vrij overtuigt dat Tuvix nergens last van heeft, maar snap zeker waarom hij opnieuw getest moet worden.
Wordt hij wel positief getest (Wat ik absoluut niet hoop en ook zeker niet vanuit ga)
Dan is het aan mij, Dorian, Vivke, Rita, en alle anderen die hun gaai mee hadden op de meeting zaak om er over na te denken wat de volgende stap zal zijn, maar voor nu is het zeker nog de ver van mijn bed show (sorrie Jack)
Maar ben wel weer een stukje bewuster van het gevaar van meetings. Net als iedereen denk ik. Want dat is denk ik waar je op doelt of niet Pascal?