Ik ben zo vrij om onderstaand bericht hier ook te plaatsen.
Gisternacht zijn er bij forumlid Hélène 4 vogels verdwenen uit haar volière in Capelle a/d IJssel.
's Ochtends kwam zij tot de ontdekking dat het deurtje van haar volière in de achtertuin openstond, ook de deur van de sluis stond open, gelukkig stond de buitenste deur op een klein kiertje, zodat er geen vogels ontsnapt zijn.
Wel zijn er uit de volière 2 grasparkieten, 1 valkparkiet en 1 catharinaparkiet verdwenen, ook is er een doorzichtige bak met gaatjes deksel weg, deze is bedoeld om muizen levend mee te vangen. Waarschijnlijk is die bak gebruikt om de vogels in te doen en zo te vervoeren.
Alles wijst erop dat iemand deze vogels heeft gestolen, misschien wel om door te verkopen, misschien zijn ze los gelaten.
Vandaar dat wij iedereen willen vragen naar deze vogels uit te kijken, als er ergens vogels aangeboden worden, of er zijn vogels gevonden, en ze
lijken op die van Hélène, neem dan contact met haar op. Ze is hier ook lid, maar kan ook via Grasparkiet Online.
Maggie heeft een gesloten voetring om, dus mocht je een valkparkiet zien die op Maggie lijkt, trek dan het ringnummer even na, via het ringnummer kun je in contact komen met de kweekster, die van de vermissing af weet.
Het gaat om:
Grasparkiet Ice-T Man, blauw/wit bont, 5 jaar oud



Grasparkiet Splinter Pop, cinnamon, opaline geel/lichtgroen, 2 jaar oud

Valkparkiet Maggie Pop, geringd, bont gepareld, 1,5 jaar oud

Catharinaparkiet Catootje Man, groen, ruim 10 jaar oud


Het oorspronkelijke topic staat hier:
http://grasparkiet-online.eu/phpBB3/viewtopic.php?f=14&t=5006