@loes: Denk dat ze bedoeld dat ze hem tam gekregen heeft, en niet tam gemaakt.
En als je het topic titeltje leest zie je dat ie solo heet

@monique:
je moet zeker zijn in je doen, als hij merkt dat jij bang bent voor zn snavel gaat ie er mee scheren naar je,
dan bijt ie je maar, als het nu nog zachtjes is, kan je hem makkelijk laten zien dat het je niets doet en dat het niet gewenst is,
door hem weg te zetten op zn kooi of speelboom als ie gewiekt is, of anders naar binnen toe (in zn kooi) als ie niet gewiekt is.
Ik zou de eerste 2 dagen binnen laten, en erna savonds naar buiten, dan is het donkerder in huis en zijn ze wat kalmer.
Zeker als ie kan vlieger in donker / schemer beter, bij daglicht kan hij tegen een raam aan knallen wat niet bedekt is.
dus de eerste 10 dagen ofzo alle ramen afdekken, zodat hij de grenzen van het gebied kent, en er dus niet tegen aan knalt.
ook het raam van een deur naar de gang of een andere kamer natuurlijk, hij zal er geen erg in hebben dat daar glas in zit.
voor de rest kan ik je alleen maar zeggen "laat je niet bang maken, intimideren door zn snavel of zn gedrag en jij bent de baas" en dan zal het allemaal wel goed komen,
aangezien hij al tam is en met je knuffelt!
(Wat voor kooi heb je ? aangezien goedkopere kooien een slechte coating hebben die hij er nog wel eens af zou kunnen knabbelen als ie zo bezig is!)