Ik ben mij al een tijdje aan het orienteren op een wat grotere gaai dan mijn agapornisjes.
Niet ter vervanging van hoor, zo als mijn familie dacht

nee erbij.

Dus dat is ook een heel belangrijke"eis". de verwachting moet heel groot zijn dat het goed gaat op het speel eiland met mijn agapornisjes.
Eerst dacht ik aan een bont boertje, een leuke vogel, maar wel wat feller,naar ik begreep.
toen heb ik mij ingelezen op de meyer papegaai, vaak wat rustiger /minder fel dan de BB, mooi niet te groot en gaat naar verwachting samen met de aagjes.
en toen......kwam ik opeens de Jardine papegaai tegen

Wat groter dan dat ik eigenlijk naar zocht maar een hele lieve zacht aardige vogel, kan heel lief en zelfstandig spelen,niet te hard stemgeluid.Is te zachtaardig om een agapootje af te bijten ondanks zijn grote snavel, kan redelijk goed praten.
kortom klinkt mij super in de oren.
Vanmorgen contacht gehad met lorre en co. Die hebben elk jaar wel een paar nestjes met geteste vogels.
Mijn voorkeur gaat uit naar een mannetje, omdat ik dan niet met broedse vogels en eitjes zit terwijl er toch geen partner is.
kortom ik ben een beetje verliefd.......

Heeft iemand een Jardine?
en kan ik ergens wat meer lezen over jou vogel, het gedrag, de kooi, en nou ja alles wat ik zal willen weten??
Ps wist niet waar ik dit plaatsen moest dus als het verkeerd staat sorry....