Hoi,
Nadat ik dit topic had gelezen en een kijkje had genomen op parrotbunch ben ik naar de winkel gerend voor een clickertje.
Meteen aan de slag gegaan en wat blijkt? Na 1 keer oefenen heeft die slimmert meteen door wat de bedoeling is.
Het is niet mijn bedoeling om een circuspapegaai van hem te maken hoor maar het is een leuk spelletje.
Er werd aangeraden om maar te clickeren door 1 persoon en dit later uit te breiden met andere personen/gezinsleden, maar mijn dochter vindt het natuurlijk bar interressant.
Ik heb vanmorgen een poging gedaan tot uitslapen en zij was al beneden. Tot mijn verbazing hoorde ik click click, "goed zo Tatoo, lieve papegaai".
Ik stiekum om een hoekkie gekeken beneden en jawel hoor, tatoo kreeg een clickcursus.
En wonder boven wonder deden ze het allebei hartstikke goed.

Maar al met al hebben we dus een leuk nieuw spelletje gevonden waar nu al een hoop plezier aan beleefd wordt :thumbsup:
groetjes