Auteur Topic: geluidjes  (gelezen 3873 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

carlito

  • Gast
geluidjes
« Gepost op: april 11, 2005, 14:17:53 pm »
onze grijze is geen schreeuwer maar wat hij wel nadoet is allerhande alarmgeluidjes en gsmgeluidjes hij kan die heel hard en scherp nadoen.
Op zich is dit tof maar steeds als we naar de keuken gaan doet hij die heel hard en tot vervelends toe. Is dit eventueel te corrigeren en waarom doet hij dit?
Voor de rest staat hij wel altijd bij ons in de zitkamer en daar durft hij dit ook soms doen maar stopt meestal als we reageren.
Iemand tips want we hebben een baby en vrezen dat onze grijze die constant gaat wakkermaken (het weengeluidje kan hij anders al heel goed)
Thanks

Cosch

  • Gast
Re: geluidjes
« Reactie #1 Gepost op: april 11, 2005, 14:45:48 pm »
Ja dat is vervelend. Dat is toch vragen om aandacht (schreeuwen/piepen als je wegloopt) en dat kun je het beste negeren maar dat duurt wel een tijdje voordat hij het dan leert! Dus dat is geen oplossing op korte termijn!
Maar ik ben bang dat het wel de enige is!

Gr Corina


Offline Loes

  • Global Moderator
  • Senior Parrot
  • *****
  • Berichten: 18979
  • Geslacht: Vrouw
  • Sjakko
Re: geluidjes
« Reactie #2 Gepost op: april 11, 2005, 14:53:32 pm »
Ja, negeren, geen enkele reactie tonen. Het wel grappig. Sjakko doet ook de telefoon na als ik in de tuin ben.
De telefoon is natuurlijk in de kamer en zo probeert hij mij weer dichterbij te krijgen.. ;D

Paco

  • Gast
Re: geluidjes
« Reactie #3 Gepost op: april 25, 2005, 21:30:36 pm »
Denk dat het ook even een probeer periode is. Wel lastig i.v.m de baby, maar die van ons heeft het ook een tijdje gedaan en dat is nu weer over omdat we lieten merken dat we het niet lief vonden.
Ze zijn slim hoor!!

shiggy

  • Gast
Re: geluidjes
« Reactie #4 Gepost op: april 26, 2005, 12:55:05 pm »
weet je waar sjako goed in is ,ik heb een hond en als die iets uitspookt dan fluit ik eens en dan komt de hond naar mij toe,nu doet sjako dat ook en dan staar de hond aan het raam te kijken van wat heb ik nu weer gedaan ;D
groetjes shiggy

Offline Loes

  • Global Moderator
  • Senior Parrot
  • *****
  • Berichten: 18979
  • Geslacht: Vrouw
  • Sjakko
Re: geluidjes
« Reactie #5 Gepost op: april 26, 2005, 13:20:53 pm »
Haha, ja dat doet Sjakko ook... Geinig trouwens hè?: Sjakko en Sjako...  ;D

shiggy

  • Gast
Re: geluidjes
« Reactie #6 Gepost op: april 26, 2005, 13:34:22 pm »
sjako luistert overdag veel naar wat katoe doet,en ik hoop niet dat hij dat na gaat doen,wandt dan heb ik er twee zitten die hoesten als ze aandacht willen hebben,katoe eet graag gekookte aardappelen hoe dat komt weet ik niet,hij moet s'morgens altijd zijn korstje brood gehad hebben anders is hij de ganse dag niet te genieten :)
groetjes shiggy

Brenda

  • Gast
Re: geluidjes
« Reactie #7 Gepost op: april 26, 2005, 20:15:51 pm »
Inderdaad negeren zoals gezegd wordt. Maar houdt het constant vol, ga je tussendoor opeens wel een keer er aandacht aan geven dan zal het alleen maar langer duren. Dat komt dat hij dan dus afwisselend beloond wordt (in zijn ogen), hij zal dan steeds langer door blijven gaan en dat is natuurlijk niet de bedoeling. Tenminste, dit geldt voor honden, maar ik denk ook wel voor papegaaien...

Offline Loes

  • Global Moderator
  • Senior Parrot
  • *****
  • Berichten: 18979
  • Geslacht: Vrouw
  • Sjakko
Re: geluidjes
« Reactie #8 Gepost op: april 27, 2005, 08:39:03 am »
Ja, inderdaad!! :)

coco

  • Gast
Re: geluidjes
« Reactie #9 Gepost op: december 24, 2005, 03:35:57 am »
coo heeft weer wat nieuws hoe die erbij of erop komt of waar die het van heeft gehoord geen idee???????? maar hij zegt sinds kort (ook vanonder zijn deken als hij iets hoort?! )
RRROOOOOEEEEEEEEEEEEE ROEEEEEEE allemaal van die geluiden met een rrrr net als een kat en we hebben er niet eens een waar kan die dat van heben??? ik leer heb vanalles maar ik heb nog nooit roe of zoiets gezegt dus hoe komt die erop hahaha???

carlito

  • Gast
Re: geluidjes
« Reactie #10 Gepost op: december 29, 2005, 23:17:36 pm »
hoe ze het dikwijls uitvinden je weet het niet maar meestal hebben ze het gehoord: zo hebben we een week lopen tobben over een geluid dat we niet konden thuisbrengen, bleek het de schuifdeur van onze kleerkast te zijn die hij nadeed. Je moet wel weten dat die kast in onze slaapkamer staat en dat Kotie zijn kooi in de living staat.

Cosch

  • Gast
Re: geluidjes
« Reactie #11 Gepost op: december 30, 2005, 08:55:43 am »
Geweldig.  :a036: Zo zitten wij ook regelmatig te puzzelen.
En dan blijkt het de deur te zijn die heel licht en zacht kraakt als je hem op doet.
Zelf hoor je dat soort dingen al niet eens meer!

Gr Corina

coco

  • Gast
Re: geluidjes
« Reactie #12 Gepost op: december 31, 2005, 00:09:28 am »
hahaha leuk he? zou dat roe roe van een duif op het dak kunnen zijn wacht trouwens nog steeds op dat mijn tante weer eens langs komt want ik heb hem rieboet geleert( zeuren in het maleis )hahaha zit de hele dag op z'n stok te zeuren" adoe zeg rieboet" en dan vooral zo grappig dat hij die laatste letter zo afkapt net een echte indo ;D

carlito

  • Gast
Re: geluidjes
« Reactie #13 Gepost op: december 31, 2005, 14:23:22 pm »
zou best kunnen die duif, Kotie schakelt vlot over van agapornis naar poes, kip tot het  janken van onze hond

fred

  • Gast
Re: geluidjes
« Reactie #14 Gepost op: januari 04, 2006, 22:38:11 pm »
Hallo,

weet niet of het zo via deze weg kan maar onze witkuif zit sinds ongeveer een 2 weken als hij/zij in 'rust' zit of tegen me aan ligt het geluid te maken alsof het een kraaitje is, kreun geluidje zeg maar. Heb het ook eens gehoord van een jonge ara en volgens de fokker was dat een teken dat het beestje het naar de zin had.

Weet iemand of dit zo is?? (of moet ik een nieuw onderwerp starten?)