Kodi is vooral heel goed in praten. Hij heeft dan wel een ouwelullenstem, maar hij zegt die paar woorden die hij kent wel heel duidelijk!
De hallo van Kera (wat eerst elleeuujjjj was)
http://www.home.versatel.nl/eefjuh/hallo.wav Kera en ik met wat gepraat
http://www.home.versatel.nl/eefjuh/kera.wav Kera en Kodi (hier hoor je wat een ouwelullenstem Kodi heeft)
http://www.home.versatel.nl/eefjuh/keraenkodi.wavKodi zegt:
Hoi!
Koppie?
Koppie krauw!
Lekker!
Lekker he?
Welterusten
totzo!
Hoooww (dat is zijn hallo haha!)
Kera heeft neit veel duidelijk woorden, maar de meest duidelijke die iedereen verstaat:
Hallo!
Haaaaaaaiiiiijjjjjj
Kaketoe!
Kiekeboe!
Kera
Bartje!!
Nou?
Ze heeft 1 keer heel duidelijk "nee" gezegd
Kom op!
Dan nog Kodi zijn talent:
http://www.home.versatel.nl/eefjuh/kodiboos.WAV Kodi liet met het moment van opname zich helaas maar 1 keer gaan. Als hij deze schreeuw heeft is het vaak omdat hij boos is omdat ik niet meer in zijn zicht ben. Vroeger ging dit gemakkelijk de hele dag door met tussenpozes als hij me weer zag.
http://www.home.versatel.nl/eefjuh/kodigeirriteerd.WAV Dit is zijn geirriteerdschreeuw. Hier krijgt hij of zijn zin niet, of hij ziet mij en Bart knuffelen
Als je goed luisterd hoor je getik, dit is zijn snvale die hij tegen het tralies aanramt. Hij pakt een tralie vast en door zijn kop naar beneden te slaan krijg je dit geluid. Vind hij overigens ook erg leuk om te doen