Auteur Topic: Handels-papegaaien  (gelezen 16953 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

marty

  • Gast
Re: Handels-papegaaien
« Reactie #30 Gepost op: juni 17, 2005, 22:47:53 pm »
Bij Handels heb ik een paar jaar geleden een couveuse gekocht die haalde hij inderdaad in Duitsland en werd netjes door hem thuis bezorgd.
Met de eigenaar van loreco(Bert Smeding) heb ik wel eens e-mail contact en dat was altijd erg prettig
Het ging meestal over het kweken van Ara's dus er zat geen geldelijk gewin bij.(hij had meestal vragen aan mij over handopfok etc)  Marty

deejee

  • Gast
Re: Handels-papegaaien
« Reactie #31 Gepost op: juni 23, 2005, 23:47:42 pm »
Leo Handels, tja...... leuk om speelgoed te bestellen of te halen, maar de meeste vogels die hij aanbied heeft hij in werkelijkheid niet.

Wij zijn op zoek naar een kaketoe, en volgens zijn site heeft hij witkuif babies zitten, maar mooi njente poeko als je belt, zegt ie steevast dat ie ze niet heeft en dat ie ook niet weet wanneer ze wel komen.

Schiet niet op met die man. Wel een aardige man overigens. Wij hebben er wel speelgoed gekocht en twee kooien. Een voor binnen en een voor buiten.

mvg christel

Iris

  • Gast
Re: Handels-papegaaien
« Reactie #32 Gepost op: juni 25, 2005, 08:31:53 am »
Ja, het valt me op... als je iets van hem kóópt is ie ineens aardig....  ???

Alexandraatje

  • Gast
Re: Handels-papegaaien
« Reactie #33 Gepost op: oktober 01, 2006, 11:14:16 am »
Ik ben er eens een paar keer geweest.
Gewoon om te kijken naar de vogels en om wat informatie te krijgen.
Het ziet er rommellig uit allemaal op dit moment maar dat is omdat ze aan het verbouwen zijn. (buitenvolieres aan het vernieuwen)
Toendertijd ben ik bij hem hulp gaan vragen i.v.m. een probleemrosella en hij was er erg zakelijk over.
Op zich een aardige vent die veel weet maar het blijft een handelaar.
Zijn vrouw springt er ook regelmatig rond en komt je ook het 1 en ander vertellen over de vogels.
Als het even kan haalt ze een baby ara tevoorschijn die je doet smelten, ze gaan hier ook niet eerder weg voordat ze zelfstandig eten.

Verder weet ik nog weinig te melden over hem.

Weet iemand trouwens een betrouwbare kweker van Bonte boertjes en/of Jardines in Limburg of Brabant?

Groeten...

Alexandra.

zarr

  • Gast
Re: Handels-papegaaien
« Reactie #34 Gepost op: februari 08, 2007, 11:00:42 am »
goeiendag ik wil toch maar even reageren desondanks
deit al een jaar stil ligt ik heb dit ooit eens gelezen hier en ben zo bij l handels in beek terecht gekomen ik heb er tot 3 x toe een agapornide gekocht die allemaal binnen een half jaar de pijp uit gingen

dit wil ik toch wel even melden op dit forum omdat toen ik met hem contact op nam er door zijn vrouw werd gezegd dat wij het waarschijnl.ijk zelf schuld zijn en hun geen enkele blaam treft ..

door deze muur van verweringen was niet ik herhaal NIET heen te komen ondanks dat ik zelf best van me af kan praten

ook werd gezegd dat wij de "eerste" waren die deze klacht hadden gemeld

daar ik echter toen gisteren onze "kiwi" van handels afkomstig ...langzaam doodging ben ik na hun eerst te bellen dus maar eens een ritje gaan maken om eventueel weer een piepjong vogeltje te kopen voor onze dochter nadat we "kiwi" hadden begraven

eenmaal onderweg kwamen we met zn allen bij animal plaza aan waar ze geen jonge agas voor ons hadden (alleen wat oudere) maar na infomeren bij de werknemers, over waar we wel baby agas zouden kunnen krijgen wisten zij ons wel te vertellen dat ze vaker klachten hadden gehoord over leo handels .. ook wel de kooiengigant genoemd op marktplaats enz..

daarna zijn we in born bij een dierenzaakje gaan kijken en deze had ook geen vogeltjes op dat moment en vertelde over dat hij vroeger bij leo handels in beek inkocht ....totdat hij ook met vreemde sterfte van vogeltjes kwam te zitten en
de man vertelde verder dat dit kwam doordat handels zelf met de vogeltjes die hij nog of niet verkocht kreeg aan het kweken moet zijn gegaan en niets erom heeft gemaalt om dit dus ook met broertjes en zusjes te doen waardoor dus die vreemde sterfte verklaart wordt met andere woorden INTEELT

verder adviseerde deze man nooit een papegaai te kopen daar ..kijk maar eens naar de prijzen van handels dat zegt genoeg .

ik wil niet onnodig deze leo handels afkraken of zijn zaak kapot maken....

wel wil ik mijn ervaringen WEL delen met iedereen die dit wil weten ..

ik koop er in elk geval niets meer

mvg



Offline vivke

  • Senior Parrot
  • *************
  • Berichten: 15361
  • keitoffe site!!! heel informatief!!:
Re: Handels-papegaaien
« Reactie #35 Gepost op: februari 08, 2007, 11:27:18 am »
heel recent ben ik er nog geweest ,er zaten toen babygrijsjes en al wat ouderen ,kan niet zeggen dat ze slecht zaten maar dat zegt natuurlijk niet sover de kwaliteit

voor speelgoed en kooien is het voor mij qua prijzen en afstand toch heel goed

Meisje

  • Gast
Re: Handels-papegaaien
« Reactie #36 Gepost op: april 04, 2007, 23:18:04 pm »
Een vriendin van me wil daar ook een grijze roodstaart kopen, we zouden hem eigenlijk 1 mei gaan ophalen samen, maar toen hoorde ik dat er mensen zijn die niet zo tevreden zijn over die winkel.  :nailbiting:
Ik heb dit topic ook doorgelezen en mij lijkt het ook niet zo'n goed idee om daar een gaai te kopen. Maarja dat moet mijn vriendin natuurlijk zelf beslissen ze heeft de babygaai al gezien en ze is er nu al gek op :hart:
Als ze beslist om hem toch te kopen, ga ik met haar mee, dan kan ik meteen zelf even kijken hoe het er daar uitziet en hoe de papegaaien erbij zitten. Maarre, speelgoed kan ik daar toch wel kopen hoop ik? of zijn daar ook risico's aan verbonden? ???

ede

  • Gast
Re: Handels-papegaaien
« Reactie #37 Gepost op: april 04, 2007, 23:25:05 pm »
Die kun je daar wel kopen.
Als haar gevoel niet goed is.. dan zou ik naar een andere gaan.
Ik zou proberen af te spreken dat het grijsje eerst getest word en dat er een soort van garantie is. Mocht hij ziek zijn.. dat ze dan haar geld terug krijgt ofzo!


Meisje

  • Gast
Re: Handels-papegaaien
« Reactie #38 Gepost op: april 05, 2007, 00:09:52 am »
zover ik heb begrepen van mijn vriendin, zijn de ouders van die baby's getest. Is dat ook een garantie dat de jonkies gezond zijn?
En kunnen ze dat op een eerlijke manier bewijzen met bijv. een gezondheidsverklaring van de ouders?

Want anders kan ze idd beter het grijsje zelf laten testen voor ze het in huis haalt :nailbiting:

Anique

  • Gast
Re: Handels-papegaaien
« Reactie #39 Gepost op: juni 26, 2007, 00:00:39 am »
Wilde toch even dit topic omhooghalen... Wat zijn de ervaringen met de kooien die daar gekocht zijn?

Offline vivke

  • Senior Parrot
  • *************
  • Berichten: 15361
  • keitoffe site!!! heel informatief!!:
Re: Handels-papegaaien
« Reactie #40 Gepost op: juli 08, 2007, 11:59:26 am »
men vriendin heeft daar een kooi gekocht en was zeer tevreden over prijs/kwaliteit