Ik wist niet goed waar ik dit moest zetten, maar hier komt het.
Ik wil ff waarschuwen voor iemand die in Losser woont. Wij hebben gister, eigenlijk vooral uit medelijden, een valkparkietje bij hem weggehaald voor 15 euro.
Deze man had zelf een grijze roodstaart, die er goed verzorgd uit zag, in huis. We gingen door naar buiten en gingen een schuur in achterin de tuin. My god

wat een toestand daar binnen. Er zaten amazone papegaaien, die erg schreeuwden en helemaal gestresst waren.

De veren waren smoezelig en ze hadden kale plekken. Plus ze zaten in te kleine kooien, waarvan de tralies besmeurd waren met poep. Hij had zebravinkjes, kanaries, agapornissen en die agapornissen met een zwarte kop. Een agapornis met zwarte kop, was praktisch helemaal kaal en miste een halve poot. Ook zat er een Venezuela amazone, hij zei op nest, en die zat helemaal te 'dansen'met de vleugels wijd. Die kooi was wel wat schoner, maar dat zag je haast niet vergeleken met de rest van de zooi.
Er zaten vier valkparkieten, 2 wildkleur en 2 lutino. Die ene lutino hebben we daar weggehaald. Beestje had geen staart, donker gifgroene tegen zwart aan ontlasting en een fletse kleur(ik kon hem daar gewoon niet laten :'( ). De valkparkieten zaten samen met die zwartekop agapornissen in een voliere, waarvan de tralies ook besmeurd waren met poep. Ook zag je de voerbakken bijna niet door de poep en volgens mij zat er alleen maar kippenvoer ofzo.
Die valkparkiet heb ik gister nog een beetje yakult gegeven met een spuitje, want ik vermoedde dat hij wat mis had met zijn darmen. Mocht niet baten want vanochtend lag hij dood. Mijn vriend heeft die man pissed off opgebeld en wel een helft van zijn geld teruggekregen, met het benodigde gedreig met dierenbescherming. Zodra wij het geld binnen hebben, stellen we de dierenbescherming ook gewoon op de hoogte.
Ik ben trouwens niet achterlijk

Ik heb dat valkje apart gezet. Ik ga mijn kerngezonde beesje niet in gevaar brengen.
En ja, eigenlijk zou ik gelijk dierenbescherming gebeld moeten hebben, maar mijn vriend wil cker van zijn dat ie zijn geld binnenheeft en dat die vent ons niet in link kan zetten met de dierenbescherming. Is gewoon een beetje bescherming. De mens is al zo f***ed up

. Sorry voor de vloek, wist niet hoe ik het neer kon zetten.
Maar hierbij een waarschuwing. Blijf uit Losser. Ik weet niet wat hij nog meer aanbiedt, want ik kan niks vinden op internet.