ok dan had ik je verkeerd begrepen sorry. ik geef mijn grijze roodstaart ook die pellets, het werd ook door mijn dierenarts geadviseerd ( natuurlijk handel is handel ) en vind het ook erg vervelend dat er zo'n duur prijskaartje aan hangt, maar als je zo'n grote baal met meerdere deelt is het te doen toch?
Hai,
daar is niets mis mee hoor

, maar als je 18 van die eters in huis[bij wijze van spreken] hebt, dan kies ik toch maar voor de goedkope en ook goede pellet [scheelt mij op jaar basis ca. 2000,= euro].
Mijn ideeen hoeven niet die van een ander te zijn of te worden, maar ik ben nu meerdere keren tegen mensen van de SMP aangelopen, met naar ik meen toch iets minder verstand van papegaaien dan ik. Helaas heb ik moeten constateren dat die mensen anderen hun gedachte goed proberen op te dringen, daarom maak ik de vergelijking met Jehovah-getuigen.
Prima dat die mensen op hun manier willen geloven, maar..........dring mij dat gedachte goed niet op,
mvg Frank