Hai Aaran,
dat klopt, mijn oranjekuif zal zeer zelden schreeuwen , maar als hij een keer zijn snavel opentrekt dan is het horen en zien je vergaan gelukkig doet hij het maar zelfden en niet lang.
Trouwens ook de oranjekuif vind ik een minder geschikte vogel voor de huiskamer, als ik toen ik hem aanschafte geweten had wat ik nu weet had ik het zeker niet gedaan.
Nu is hij echter een huisgenoot en gaat voor geen goud meer weg, maar ik beweer niet dat wij altijd de meest verstandige beslissing hebben genomen.
Ennuh Natacha, ik snap heel goed waarom je graag zo'n Mollukken kaketoe wilt, er zijn weinig vogels zo fraai , intelligent , imposant en grappig als deze soort. Maar dat betekent nog steeds niet dat je de juiste beslissing maakt, maar daar is al genoeg gezegd en geschreven,
mvg Frank