Beste Fred en Remy
Als jij laat zien en merken aan je vogel dat je heel veel aandacht en liefde aan hem/haar geeft dan komt dat van zelf wel goed .
Ik zal als ik jou was eerst op dezelfde tijden steeds 1 uurtje zijn/haar kooi open zetten en dan gewoon er bij zitten en rustig praten dan komt zij/hij er vanzelf uit .
Niet proberen aan te raken opf te pakken laat de vogel maar naar jou toe komen en jou het vertrouwen geven.
de vogel kan er niks aan doen dat deze al 3 of 4 jaar oud is en kan natuurlijk NOOIT een miskoop zijn.
Het ligt totaal aan jou of deze je gaat vertrouwen en daardoor tam word of niet.
Als dit lukt ga je wat verder met stukjes fruit of iets anders lekker dicht bij jou in de buurt te leggen dat haalt ze/hij vanzelf op na wat tijd.
Dan op een gegeven moment gaat ze/hij vanzelf wat uit je hand nemen en genegenheid voelen om bij je te zijn (te knuffelen)
Geef het allemaal veel tijd en geduld en liefde en je krijgt een super maatje
Veel sucses toegewenst.
Hans

P.s Laat even weten hoe het gaat je kan me ook mailen.