Je krijgt dan te maken met de lethaalfactor, dat wil zeggen onbevruchte eieren ,vroegtijdig afsterven van de eikiem, kleinere vogels die vroegtijdig sterven, en als ze al overleven zijn ze duidelijk zwakker en zoals al aangeven genetische afwijkingen.
Vandaar dat je met ino-splitvogels x ino kan kweken. Echter bovenstaand feit blijft bestaan. Bij Ino x ino is deze factor beduidend nog sterker aanwezig , zoniet fataal voor nakomelingen als die al komen. Vandaar dat je ook heel selectief en alleen met zeer goede vogels moet kweken .
Persoonlijk vind ik het een beetje vreemde vraag, maar ja, als men zich er niet in heeft verdiept kan men het ook niet weten.
Dus bij deze ook een antwoord

Ach las, ergens Amerikanen, vandaar dat ze zoveel import vogels nodig hebben. De vogels sterven er als vliegen als ze zo kweken.