Ik ben zojuist gebeld door de vogelverzorgers van Blijdorp met wat advies. Ze konden mij verder zelf ook niet helpen.
Hun advies is een soort vogelhuis op te hangen in de boom waarin hij slaapt.
Gaaien hebben een natuurlijke behoefte in een hokje te kruipen/slapen/liggen ofzo

Als hij dan, op een koude natte nacht besluit het hokje in te kruipen is het een kwestie van hokje dicht en hebben.
Wat nat spuiten betreft heeft dat volgens hen geen zin daar de Kaketoe te groot is om snel zijn stijgvermogen tijdelijke uit te schakelen.
Wel een goed idee was om het lokvoer in een rode bak aan te bieden en over het voer iets van peper te strooien voor de geur en kleur.
Hey, dat had ik eerder gelezen!!!

Dus, weer advies en geen echte hulp. Zo veel dierenliefhebbende instellingen maar niemand is liefhebber genoeg om daadwerkelijk van zijn zuignap af te komen en te helpen

Ik heb nu alleen nog maar het telefoonnummer van de Avifauna maar vraag mij af of het zin heeft nog te bellen!
Een teleurgestelde Johnny
Zojuist deze link gestuurd naar SBS6!