Nou lachen hier vanavond

Ik legde mijn wederhelft uit hoe het 5-stappenplan ongeveer werkt, Hen heeft daar totaal geen interesse in, heeft zich daar nooit zo in verdiept. We hebben een papegaai, maar meer mijn ding en hij schikt zich, zoiets

Hij nam dus de gaai mee naar de douche en deed dit volgens mijn uitleg en voordat hij hem op liet stappen, gooide hij iets op de grond en eenmaal op de hand beloonde hij Jamie en zei 'wat heb jij een mooie staart'
Haha ik lag helemaal in een deuk, maar...Jamie helemaal verbouwereerd, zeer onder de indruk.
Dus stel Hen leeft alleen met Jamie en past de stappen toe, dan zou het zomaar kunnen dat die gaai zich atijd voorbeeldig gedraagt.
En ik doe precies hetzelfde (stel ik ben ook alleen) en Jamie is totaal niet onder de indruk.

Wat ik probeer te zeggen (is soms zo moeilijk onder woorden te brengen) dat een papegaai zich tegenover een favoriet persoon eerder zijn best zal doen, want hij is gefixeerd en geinteresseerd in die persoon.