Hallo, ik zou graag van de gelegenheid gebruik willen maken om een prachtig niet boek aan te kondigen waarop we in Nederland heel trots mogen zijn!
Papegaaien en parkieten handboek
door Adri van Kooten
Verschijnt februari 2008!!!

Dit boek, Papegaaien en parkieten, Handboek en naslagwerk beschrijft vrijwel alle in de avicultuur voorkomende soorten en ondersoorten van de leden van de subfamilie der Psittacinae, kort gezegd kromsnavels of wel papegaaien en parkieten.
Dit boek is samengesteld op basis van de allernieuwste inzichten van de taxonomie en kent daardoor enkele zeer verassende elementen: wist u bijvoorbeeld dat de Cacatua goffini niet meer wetenschappelijk erkend wordt en nu Cacatua goffiniana heet?
Dankzij de medewerking van vele experts en liefhebbers uit binnen- en buitenland hebben de samenstellers een standaardwerk kunnen maken met uitmuntende fotografie.
Dit boek slaat tevens een brug tussen wetenschappelijke ornithologie (bestuderen en beschrijven van vogels in de vrije wildbaan) en avicultuur (houden van vogels in gevangenschap). De geheel vernieuwde indeling, beschrijvingen van herkomst en leefgebied in combinatie met alle
informatie over het verantwoord houden van deze vogels maakt dit boek onmisbaar voor elke vogelliefhebber.
Beschrijvingen van:
232 soorten
242 ondersoorten
Foto's van:
302 soorten en ondersoorten
35 mutaties
779 foto's in totaal
392 pagina's
19 x 26 cm
Prijs slechts 39,90
Klik hier voor een aantal voorbeeld pagina´s. (2,2 mb, duurt dus even om te openen! )
http://www.overdieren.nl/PDF%B4s/papegaaienparkietenNL2007intwebsite.pdfKom naar de stand van Vogelboekhandel J&J op:
Bondskampioen Zutphen
Vogel 2008
COM Hasselt
Hier kunt u het boek alvast bekijken (er is een inkijkexemplaar) en bestellen!
Kijk voor meer info op
www.overdieren.nl