Duurt het wachten bij jou ook nog zo lang Arno??? 
Tja ik zei al had hem ook een weekje eerder al kunnen halen, maar dan is dat zo lastig met men werk. Het is toch 1 dag halen, daarna nog 1 dag naar de VA voor aankoop keuring. Plus dat ik alle vogels hier dan ook nog wat extra aandacht moet geven, omdat ze toch 3 a 4 dagen gescheiden moeten blijven van Qwiebus.
Plus in die week zullen de jonge Pyrrhura's uit gaan vliegen, plus dat in die week de misschien bevruchte eitjes van Pino en Muk uit komen. Maar we hebben het druk zat hier met de rest dus gaat het wachten super snel.
En het voordeel is natuurlijk ik kan hem makkelijker bij Petra laten zitten hier groeit ie ook gewoon in een huiselijke sfeer mee op, misschien dat ie het laatste weekje alleen zit, maar dan heeft ie altijd nog de geluiden van haar andere 3 gaaien (timneh,Congo en amazone)